Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Порядку формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.02.2019 р. N 80

Про затвердження Порядку формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету

Відповідно до статей 6, 13, 16, 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5 (Закон N 1556-VII), 9 Закону України "Про вищу освіту" (Закон N 1556-VII), статті 90 Бюджетного кодексу України, Державної національної програми "Освіта" ("Україна XXI століття"), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 1993 року N 896, Методичних рекомендацій щодо формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року N 994-р (Методичні рекомендації N 994-р), з метою формування регіонального замовлення та визначення перспективних показників регіональних потреб у фахівцях області:

1. Затвердити Порядок формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету (далі - Порядок), що додається.

2. Управлінням освіти, науки та молоді (Л. Плахотна), культури, з питань релігій та національностей (О. Чубара), охорони здоров'я обласної державної адміністрації (І. Ващенюк) забезпечити формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету, згідно з Порядком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С. Мишковець.

 

Голова

О. Савченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
18 лютого 2019 року N 79

ПОРЯДОК
формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету

1. Порядок формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з Волинського обласного бюджету, визначає механізм формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у закладах вищої освіти I - II рівнів акредитації комунальної та державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб та фінансуються з обласного бюджету (далі - заклади вищої освіти).

2. Регіональне замовлення на підготовку фахівців (далі - регіональне замовлення) - засіб регулювання задоволення потреб економіки регіону та суспільства у кваліфікованих спеціалістах, забезпечення конституційного права громадян на здобуття освіти відповідно до їх покликань, інтересів та здібностей.

3. Регіональне замовлення формується спільно структурними підрозділами облдержадміністрації, а саме:

1) управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації;

2) управлінням культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації;

3) управлінням охорони здоров'я обласної державної адміністрації (далі - структурні підрозділи облдержадміністрації) за поданням закладів вищої освіти, з урахуванням обсягів видатків обласного бюджету поточного бюджетного періоду.

4. Критеріями формування регіонального замовлення є:

1) ліцензійний обсяг підготовки фахівців у закладах вищої освіти;

2) обсяги регіонального замовлення та фінансування на підготовку фахівців за минулий рік та їх виконання;

3) пропозиції закладів вищої освіти щодо обсягів регіонального замовлення та фінансування на підготовку фахівців за спеціальностями;

4) працевлаштування за спеціальностями;

5) розрахунок вартості підготовки за регіональним замовленням одного фахівця за освітньо-кваліфікаційним рівнем, спеціальністю, галуззю знань та формою навчання на навчальний рік, згідно з Методикою розрахунку орієнтованої середньої вартості підготовки одного кваліфікованого робітника, фахівця, аспіранта, докторанта, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 року N 346 (Постанова N 346).

5. Заклади вищої освіти подають структурним підрозділам облдержадміністрації пропозиції до проекту регіонального замовлення на наступний навчальний рік, сформовані за галузевими напрямками підготовки у межах ліцензійних обсягів, з урахуванням прогнозних показників на відповідний період, критеріїв формування регіонального замовлення щороку до 01 жовтня.

6. Прогнозні показники регіонального замовлення з обґрунтуванням надсилаються для погодження департаменту фінансів обласної державної адміністрації щороку до 15 жовтня.

7. У затвердженому регіональному замовленні визначається перелік закладів вищої освіти, обсяги прийому та випуску фахівців на навчальний рік, прогнозні обсяги регіонального замовлення на бюджетні періоди, що настають за плановим роком.

8. Голова обласної державної адміністрації затверджує обсяги регіонального замовлення щороку до 01 листопада.

9. Структурні підрозділи облдержадміністрації доводять закладам вищої освіти затверджені обсяги регіонального замовлення щороку до 31 грудня.

10. Зміни до регіонального замовлення затверджуються і погоджуються в тому ж порядку, що і саме регіональне замовлення.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали