МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.05.2012

м. Київ

N 331/438


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 червня 2012 р. за N 880/21192

Про затвердження Порядку надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України

Відповідно до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Збройних Сил України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року N 1032,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України, що додається.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

3. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

Міністр оборони України

Д. А. Саламатін

Міністр внутрішніх справ України
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України
16.05.2012 N 331/438

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
1 червня 2012 р. за N 880/21192


ПОРЯДОК
надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України

1. Цей Порядок визначає процедуру перевірки транспортних засобів, що надходять у військові частини, заклади, військові навчальні заклади, установи та організації Збройних Сил України (далі - військові частини), та надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів.

2. З метою здійснення першої реєстрації транспортного засобу командири військових частин надають до Головної військової інспекції безпеки дорожнього руху документи відповідно до абзацу першого пункту 7 Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів Збройних Сил України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року N 1032.

3. На основі наданих документів командирами військових частин про транспортні засоби Головна військова інспекція безпеки дорожнього руху протягом 10 днів після їх отримання здійснює перевірку шляхом надсилання запиту щодо знаходження транспортного засобу в розшуку до Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України та робочого апарату Укрбюро Інтерполу Міністерства внутрішніх справ України за зразком, зазначеним у додатку до цього Порядку.

4. Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України надає у місячний строк інформацію про результати перевірок транспортних засобів, ідентифікаційні номери яких наведені у вищезазначених запитах, за наявними автоматизованими базами даних зареєстрованих та розшукуваних транспортних засобів.

5. Робочий апарат Укрбюро Інтерполу Міністерства внутрішніх справ України надає у місячний строк інформацію про результати перевірок транспортних засобів, що перебувають у міжнародному розшуку, ідентифікаційні номери яких наведено у вищезазначених запитах.

6. За результатами перевірки Головна військова інспекція безпеки дорожнього руху надає дозвіл на здійснення першої реєстрації транспортного засобу, що надійшов до Збройних Сил України.

 

Начальник Військової служби
правопорядку у Збройних Силах
України - начальник Головного
управління Військової служби
правопорядку Збройних Сил України
генерал-лейтенант

Ф. Ф. Макавчук

Перший заступник Міністра
внутрішніх справ України
генерал лейтенант міліції

С. П. Черних


 

Додаток
до Порядку надання дозволу на здійснення першої реєстрації транспортних засобів, що надходять до Збройних Сил України


Зразок

ЗАПИТ
щодо знаходження транспортного засобу в розшуку

N
з/п

Марка та модель

N шасі
(кузова, рами)

N
двигуна

Рік
випуску

1

CHEVROLET SUBURBAN

1GNGK16F4TJ419744

419744

1996

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали