ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.01.2012 р. N 5

Про затвердження Порядку надання і використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статей 2, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік":

1. Затвердити Порядок надання і використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
11.01.2012 N 5

ПОРЯДОК
надання і використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності

1. Загальні положення

1.1. Порядок надання і використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності (далі - Порядок), розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статей 2, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік".

1.2. Порядок визначає і регулює механізм надання і використання коштів з обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності (далі - кошти).

1.3. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, що спрямовуються на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності, є Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (далі - Головне управління).

1.4. Джерелом фінансування витрат є кошти надходжень до спеціального фонду обласного бюджету збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

2. Надання та використання коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності

2.1. Кошти спеціального фонду обласного бюджету від збору за першу реєстрацію транспортних засобів спрямовуються на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності та погашення заборгованості, що утворилась в обласному бюджеті станом на 1 січня 2012 року з видатків на проведення відповідних робіт.

Кошти надходжень до спеціального фонду обласного бюджету збору за першу реєстрацію транспортних засобів можуть надаватись на умовах співфінансування з органами місцевого самоврядування.

2.2. Кошти, що передбачаються на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності, першочергово спрямовуються на:

- будівництво, реконструкцію та ремонт доріг, що перебувають в аварійному стані;

- виконання робіт на пускових об'єктах, будівництво яких розпочато у минулих роках, та об'єктах зі ступенем будівельної готовності понад 50 відсотків.

2.3. Районні державні адміністрації та виконкоми міських рад у двотижневий термін після затвердження Порядку подають Головному управлінню обґрунтовані пропозиції щодо конкретних об'єктів з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг комунальної власності, згідно із запропонованою Головним управлінням формою.

2.4. Головне управління проводить аналіз пропозицій щодо відповідності нормам, визначеним цим Порядком, за результатами якого формує перелік об'єктів, що затверджується облдержадміністрацією.

2.5. Зміни до переліку об'єктів вносяться у зв'язку з перевиконанням надходжень до спеціального фонду обласного бюджету збору за першу реєстрацію транспортних засобів зі зміною вартості об'єкта відповідно до проектно-кошторисної документації та на підставі обґрунтованих пропозицій районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад.

2.6. Головним розпорядником коштів забезпечується подання затверджених Переліків об'єктів та змін до нього, внесених протягом року, органам державного казначейства, райдержадміністраціям та виконкомам міських рад.

2.7. Капітальне будівництво та реконструкція автомобільних доріг комунальної власності здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року N 1764 "Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва".

2.8. Фінансування видатків за рахунок коштів надходження до спеціального фонду обласного бюджету збору за першу реєстрацію транспортних засобів здійснюється за умови наявності розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.9. Закупівля товарів, робіт і послуг проводиться в установленому законодавством порядку.

2.10. Фінансування видатків з обласного бюджету здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

2.11. На виконання зобов'язань з будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг комунальної власності міст обласного значення, міст районного значення, селищ та сіл на умовах співфінансування укладається тристоронній договір між Головним управлінням, виконавцем робіт та органами місцевого самоврядування, райдержадміністраціями.

2.12. Оплата здійснюється на підставі актів приймання виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідок про вартість виконаних робіт (Форма КБ-3).

Оплата виконаних відповідно до тристоронніх договорів робіт здійснюється на підставі актів приймання виконаних підрядних робіт, підписаних у встановленому порядку уповноваженими представниками Головного управління, виконавцем робіт та органами місцевого самоврядування, райдержадміністраціями.

2.13. Виконані роботи передаються відповідним територіальним громадам згідно з актом приймання-передачі виконаних робіт.

3. Відповідальність, звітність і контроль

3.1. Фінансова звітність про використання коштів здійснюється в установленому порядку.

3.2. Відповідальність за цільове та ефективне використання коштів несе головний розпорядник коштів обласного бюджету - Головне управління.

3.3. Головне управління до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, та в місячний термін після закінчення бюджетного періоду подає Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації звіт за встановленою ним формою.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали