ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2012 р. N 131

Про затвердження Порядку надання і використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011 - 2012 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік" (зі змінами):

1. Затвердити Порядок надання і використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011 - 2012 роки (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Е. Стоєва.

 

Перший заступник голови

О. Башкаленко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
28.03.2012 N 131


ПОРЯДОК
надання і використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011 - 2012 роки

1. Загальні положення

1. Порядок надання і використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 3 березня 2011 року N 3/17 (зі змінами від 04.11.2011 N 7/6) (далі - Програма) розроблений відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік" (зі змінами).

2. Порядок визначає і регулює механізм використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування заходів Програми.

3. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, які виділяються на реалізацію заходів, передбачених Програмою, є: Головне управління економіки облдержадміністрації - у частині інформаційної підтримки малого підприємництва та у частині надання на конкурсній та безповоротній основі компенсації відсоткової ставки за кредитами, залученими суб'єктами малого та середнього підприємництва в банках для реалізації інвестиційних бізнес-планів.

2. Напрями спрямування коштів обласного бюджету

Відповідно до Програми бюджетні кошти спрямовуються головним управлінням економіки облдержадміністрації на:

1. Інформаційну підтримку малого підприємництва, в тому числі проведення форумів, конференцій, виставок, семінарів, конкурсів, видання довідників, буклетів та електронних компакт-дисків, виготовлення стендів, виконання інших заходів, передбачених Програмою.

2. Надання на конкурсній основі компенсації відсоткової ставки за кредитами, залученими у 2012 році суб'єктами малого та середнього підприємництва в банках для реалізації інвестиційних бізнес-планів на безповоротній основі, відповідно до Положення про конкурсний відбір щодо здійснення відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами залученими суб'єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних бізнес-планів, затвердженого рішенням обласної ради від 12 березня 2012 року N 10/66.

3. Використання коштів обласного бюджету

1. Розподіл бюджетних асигнувань на виконання заходів Програми проводиться головним розпорядником коштів обласного бюджету відповідно до річного плану загальних витрат фінансування заходів Програми, який затверджується головою облдержадміністрації (заступником голови облдержадміністрації відповідно до функціональних повноважень). При цьому необхідним є деталізація заходів з питань інформаційної підтримки малого підприємництва.

На компенсацію відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних бізнес-планів спрямовується не менше 2/3 обсягу коштів, передбаченого в обласному бюджеті на 2012 рік на реалізацію Програми.

2. Фінансування видатків, затверджених головному управлінню економіки облдержадміністрації на реалізацію Програми, здійснюється відповідно до помісячного розпису асигнувань обласного бюджету з урахуванням зареєстрованих зобов'язань.

3. Видатки на реалізацію Програми здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів за видатками, затвердженого наказом Державного казначейства України від 4 листопада 2002 року N 205 (зі змінами і додатками), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 листопада 2002 року N 919/7207.

4. Відповідальність, звітність і контроль

1. Фінансова звітність про використання коштів здійснюється в установленому порядку.

2. Відповідальність за цільове використання коштів обласного бюджету несе головний розпорядник коштів.

3. Головне управління економіки облдержадміністрації щокварталу, до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом, подає обласній державній адміністрації інформацію про використання коштів обласного бюджету разом з інформацією про хід виконання Програми.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали