ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 464

Про затвердження порядку надання та використання у 2011 році коштів з обласного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення обласної ради від 22 березня 2006 року N 26/15 "Про Програму розвитку особистих селянських господарств на 2006 - 2010 роки", термін дії якої продовжено у 2011 році рішенням обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/37, та від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", зі змінами і доповненнями:

1. Затвердити порядок надання та використання у 2011 році коштів з обласного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2011 року N 388 "Про затвердження порядку надання та використання у 2011 році коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах" (Розпорядження N 388).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Карпюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
16.11.2011 N 464

ПОРЯДОК
надання та використання у 2011 році коштів з обласного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах

1. Загальні положення

1.1. Порядок надання та використання коштів з обласного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах (далі - Порядок) розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення обласної ради від 22 березня 2006 року N 26/15 "Про Програму розвитку особистих селянських господарств на 2006 - 2010 роки", термін дії якої продовжено у 2011 році рішенням обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/37, від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", зі змінами і доповненнями.

1.2. Порядок визначає і регулює механізм надання і використання у 2011 році коштів обласного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах.

1.3. Головним розпорядником коштів є головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

2. Надання і використання коштів з обласного бюджету

2.1. Бюджетні кошти спрямовуються особистим селянським господарствам та фермерським господарствам (далі - одержувачі) за проведене штучне осіменіння корів та телиць у суб'єкта, який надає такі послуги незалежно від форми власності і господарювання (далі - суб'єкт) з розрахунку 30 гривень за одне осіменіння з 1 січня по 31 липня 2011 року та 50 гривень - з 1 серпня 2011 року.

2.2. Суб'єкти, що надають (надали) власникам тварин послуги з штучного осіменіння, складають реєстр наданих послуг з штучного осіменіння (далі - реєстр, форма додається) та подають його сільській (селищній, міській) раді.

2.3. Сільський (селищний, міський) голова затверджує реєстр відповідно до наданих послуг із штучного осіменіння у визначених пунктом 2.1 розмірах та подає його управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2.4. Управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій формують та подають зведені реєстри на виплату коштів за проведене штучне осіменіння корів та телиць (далі - зведений реєстр, форма додається) у розрізі сільських рад та одержувачів і оригінали поданих реєстрів сільськими (селищними, міськими) радами головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації.

2.5. Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації відповідно до поданих зведених реєстрів реєструє бюджетні зобов'язання по загальному фонду за КФКВ 160903 "Програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства", КЕВК 1310 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)".

2.6. Головне фінансове управління облдержадміністрації здійснює фінансування головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації на підставі зареєстрованих зобов'язань за звітний період.

2.7. Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації виплачує одержувачам кошти за проведене штучне осіменіння корів та телиць шляхом перерахунку їх на рахунки одержувачів, відкритих в установах банків, або готівкою за відомостями відповідно до зареєстрованих фінансових зобов'язань.

2.8. Операції, пов'язані з використанням коштів, здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

3. Відповідальність та звітність

3.1. Фінансова звітність про використання бюджетних коштів складається і подається в установленому порядку.

3.2. Відповідно до законодавства відповідальність:

- за достовірність поданих документів несуть управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій, сільські (селищні, міські) голови та суб'єкти, що надають послуги із штучного осіменіння;

- за цільове використання коштів обласного бюджету - головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 

Додаток
до пункту 2.2 Розділу 2 Порядку

РЕЄСТР
наданих послуг із штучного осіменіння

___
(назва підприємства, що надає послуги)
по ___________
(назва сільської (селищної, міської) ради)

за ___________ 2011 року
(місяць)

N
з/п

Прізвище, ім'я та по батькові, адреса ОСГ (повна назва фермерського господарства)

Ідентифікаційний код власника ОСГ, код ЄДРПО (для фермерських господарств)

Населений пункт

Банківські реквізити, р/р, МФО (при оплаті по перерахунку)

Дата осіменіння

Підпис техніка штучного осіменіння

Підпис власника тварини

Сума до виплати, грн.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник підприємства

_____
(підпис)

П. І. Б.

 

М. П.

 

Сільський (селищний, міський) голова

_____
(підпис)

П. І. Б.

 

Додаток
до пункту 2.4 Розділу 2 Порядку

ЗВЕДЕНИЙ РЕЄСТР
особистих селянських господарств, фермерських господарств на часткове відшкодування вартості наданих послуг із штучного осіменіння

по _______
(назва району)

за 2011 року
(місяць)

N
з/п

Назва сільської (селищної, міської) ради

Прізвище, ім'я та по батькові

Ідентифі-
каційний код

Населений пункт

Сума компенсації, грн.

Спосіб виплати: готівкою або безготівковий (вказати банківські реквізити, N рахунку тощо)

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

_____
(підпис)

П. І. Б.

М. П.

 

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали