МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 2015 року N 2154/5

Про затвердження Порядку обліку та використання коштів, отриманих за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану платних послуг та за надання державними нотаріальними установами додаткових послуг правового та технічного характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та з метою вдосконалення порядку використання коштів, отриманих за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану платних послуг, державними нотаріальними установами додаткових послуг правового та технічного характеру і встановлення єдиного підходу із зазначених питань наказую:

1. Затвердити Порядок обліку та використання коштів, отриманих за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану платних послуг та за надання державними нотаріальними установами додаткових послуг правового та технічного характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями (далі - Порядок).

2. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (Іванищук Л. А.) довести цей наказ до відома головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві.

3. Начальникам головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві забезпечити неухильне дотримання Порядку.

4. Вважати такими, що втратили чинність, накази Міністерства юстиції України від 28 вересня 2007 року N 839/5 та від 19 листопада 2007 року N 1122/5.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Іваніченко О. П.

 

Міністр

П. Петренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали