МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 липня 2011 року N 352

Про затвердження Порядку підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики та продовольства України

Відповідно до статті 22 Закону України "Про здійснення державних закупівель" та з метою проведення якісних та своєчасних робіт з використання виділених бюджетних коштів на потреби Міністерства аграрної політики та продовольства України наказую:

1. Затвердити Порядок підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства забезпечити виконання вимог Порядку підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 27 січня 2009 року N 54 "Про затвердження Порядку підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики України".

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
15.07.2011 N 352


Порядок
підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики та продовольства України

1. Загальні положення

1.1. Порядок підготовки документації та матеріалів для здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (далі - Порядок) визначає механізм підготовки документації конкурсних торгів, технічного завдання для проведення процедур по закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

1.2. Цей Порядок розроблено відповідно до законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

2. Підготовка та затвердження технічного завдання

2.1. Відповідно до річного плану закупівель на кожну з позицій, яка виноситься на конкурсні торги, необхідно підготовити та затвердити документацію конкурсних торгів, основною складовою якої є технічне завдання.

2.2. Технічне завдання готується відповідальним підрозділом, який зазначений в річному плані закупівель Міністерства як такий, що планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів, в строки, встановлені дорученням голови комітету з конкурсних торгів.

2.3. Технічне завдання повинно містити інформацію про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі: відповідну технічну специфікацію, плани, креслення, малюнки, описи предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація, плани, креслення, малюнки чи описи предмета закупівлі, що вимагаються замовником, повинні містити: детальний опис товарів, робіт чи послуг, що закуповуються, з викладенням об'єктивних технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних характеристик функціонування предмета закупівлі у разі, коли опис скласти неможливо або коли доцільнішим є наведення таких показників; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію товарів, робіт чи послуг, що закуповуються, з використанням чинних міжнародних або національних стандартів, норм та правил.

Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі коли таке посилання є необхідним, специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".

2.4. Технічне завдання затверджується керівником відповідального підрозділу та подається (в паперовому та електронному вигляді) сектору тендерних процедур для включення до документації конкурсних торгів.

2.5. Всі відповідальні підрозділи несуть відповідальність за своєчасну та якісну підготовку технічного завдання, керівники яких несуть персональну відповідальність за підготовлене технічне завдання.

3. Підготовка та затвердження тендерної документації

3.1. Відповідальним за підготовку документації конкурсних торгів є сектор тендерних процедур.

3.2. На кожну з позицій річного плану, що виноситься на конкурсні торги, готується документація конкурсних торгів, яка візується керівником відповідального підрозділу та всіма членами комітету з конкурсних торгів.

3.3. Сектор тендерних процедур забезпечує розгляд та затвердження на засіданні комітету з конкурсних торгів завізованої документації конкурсних торгів.

3.4. Тендерна документація затверджується на засіданні тендерного комітету, про що укладається відповідний протокол. Після затвердження документація конкурсних торгів підписується головою комітету з конкурсних торгів.

3.5. Після затвердження тендерної документації та виходу оголошення про проведення торгів документація конкурсних торгів надається потенційним учасникам.

3.6. На відповідальні підрозділи по кожній з позицій річного плану покладається виготовлення необхідної кількості документації конкурсних торгів для проведення процедур закупівель.

 

Завідувач сектору тендерних процедур

А. В. Левченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали