МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.12.2017

м. Київ

N 3841/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 грудня 2017 р. за N 1462/31330

Про затвердження Порядку підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, підприємств установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань рядового і начальницького складу, за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 1993 року N 534 "Про поліпшення умов оплати праці працівників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби" (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, підприємств установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань рядового і начальницького складу, за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 03 жовтня 2004 року N 190 "Про затвердження Порядку підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівників установ Державної кримінально-виконавчої служби, які не мають спеціальних звань рядового і начальницького складу, за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 жовтня 2004 року за N 1312/9911 (із змінами).

3. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (Крук О. П.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. Державного секретаря, керівника Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України Косолапову О. А.

 

Міністр

П. Петренко

ПОГОДЖЕНО:

 

Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Виконавчий Віце-президент
Конфедерації роботодавців України

О. Мірошниченко

Міністр соціальної
політики України

А. Рева

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
01 грудня 2017 року N 3841/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
04 грудня 2017 р. за N 1462/31330

ПОРЯДОК
підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, підприємств установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань рядового і начальницького складу, за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах

1. Цей Порядок розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 1993 року N 534 "Про поліпшення умов оплати праці працівників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби" (із змінами) і визначає процедуру встановлення підвищень посадових окладів (тарифних ставок) працівникам установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, підприємств установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України, які не мають спеціальних звань рядового і начальницького складу (далі - працівники), за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах.

2. Підвищення посадових окладів (тарифних ставок) здійснюється працівникам, які займають штатні посади (у тому числі працюють на умовах сумісництва):

у кримінально-виконавчих установах та на їх підприємствах;

у спеціальних виховних установах та на їх підприємствах;

в арештних домах;

у слідчих ізоляторах.

Працівникам, які перебувають у штатах підприємств установ виконання покарань і утримуються за рахунок коштів цих підприємств, підвищення посадових окладів (тарифних ставок) за особливі умови праці установлюються з урахуванням цього Порядку, статті 97 Кодексу законів про працю України і статті 15 Закону України "Про оплату праці".

3. Підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах, установлюються наказами начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, на підприємствах установ виконання покарань - наказами керівників цих підприємств.

4. У всіх випадках, коли відповідно до діючих нормативно-правових актів підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам передбачено у відсотках, абсолютний розмір кожного підвищення визначається, виходячи із схемного посадового окладу без урахування інших підвищень, надбавок та доплат.

Розміри підвищень, виражені у відсотках, підсумовуються і на цю суму відсотків збільшується посадовий оклад (тарифна ставка).

5. Підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам відповідно до цього Порядку здійснюється лише в межах фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу), затверджених для установ виконання покарань та слідчих ізоляторів у кошторисах, та в межах фонду заробітної плати підприємств установ виконання покарань.

6. Підвищення посадових окладів (тарифних ставок) працівникам за особливі умови праці, пов'язані з роботою із засудженими та особами, що тримаються у слідчих ізоляторах, установлюються в таких розмірах:

у кримінально-виконавчих установах закритого типу максимального рівня безпеки та на їх підприємствах - до 65 відсотків;

у кримінально-виконавчих установах закритого типу середнього рівня безпеки, в яких тримаються чоловіки, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі, та на їх підприємствах - до 60 відсотків;

в інших кримінально-виконавчих установах, арештних домах, спеціальних виховних установах, підприємствах - до 50 відсотків;

у слідчих ізоляторах - до 30 відсотків.

 

Заступник директора департаменту -
начальник Управління бухгалтерського
обліку і звітності Департаменту фінансового
забезпечення та бухгалтерського обліку

О. П. Крук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали