Додаткова копія: Про затвердження Порядку подання Державною екологічною інспекцією України на погодження до Міністерства екології та природних ресурсів України матеріалів щодо погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави

ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 січня 2019 року N 14

Про затвердження Порядку подання Державною екологічною інспекцією України на погодження до Міністерства екології та природних ресурсів України матеріалів щодо погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Порядок подання Державною екологічною інспекцією України на погодження до Міністерства екології та природних ресурсів України матеріалів щодо погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, що додається.

2. Департаменту державного нагляду (контролю) (Черевко В. М.) довести цей наказ до керівників територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції.

3. Відділу організаційно-аналітичної діяльності Управління організаційної діяльності (Лисенко-Сілаєва Н. А.) забезпечити узагальнення інформації щодо погоджень (вмотивованих відмов) Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови

В. Канцурак

 

Додаток
до наказу Державної екологічної інспекції України
11.01.2019 N 14

ПОРЯДОК
подання Державною екологічною інспекцією України на погодження до Міністерства екології та природних ресурсів України матеріалів щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави

I. Загальні положення

1. Цей Порядок установлює процедуру подання Державною екологічною інспекцією України матеріалів до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) територіальним та міжрегіональним територіальним органам Державної екологічної інспекції України (далі - Інспекція) на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави або вмотивованої відмови у погодженні.

2. У цьому Порядку терміни "державний нагляд (контроль)", "заходи державного нагляду (контролю)" вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

3. Для отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності), Інспекція протягом п'яти робочих днів з дня надходження такого звернення направляє його копію та інформаційну довідку за формою, що встановлена у додатку (далі - матеріали), до Держекоінспекції для подальшого їх надання на погодження проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) до Міністерства екології та природних ресурсів України.

У разі надходження звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави на адресу Держекоінспекції, таке звернення протягом трьох робочих днів направляється відповідній Інспекції для опрацювання згідно абзацу першого пункту 3 або опрацьовує самостійно.

4. Матеріали, які надійшли від Інспекції щодо отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю), реєструються відповідним структурним підрозділом Держекоінспекції та надходять безпосередньо до Департаменту державного екологічного нагляду (контролю).

Після чого матеріали, які надійшли, спрямовуються до відповідального структурного підрозділу Департаменту державного екологічного нагляду (контролю), до компетенції якого належить питання, порушене у зверненні (далі - відповідальний структурний підрозділ).

5. Матеріали, надані Інспекцією, повинні доводити доцільність проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави.

6. Обробка та захист персональних даних здійснюються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

II. Розгляд звернень щодо отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) або вмотивованої відмови у погоджені та подання матеріалів до Міністерства екології та природних ресурсів України

1. Відповідальний структурний підрозділ розглядає матеріали, надані Інспекцією, протягом трьох робочих днів з дня їх надходження.

За результатами розгляду відповідальний структурний підрозділ готує лист до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо погодження проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Інспекцією на підставі звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави.

2. Після отримання погодження (вмотивованої відмови) Міністерства екології та природних ресурсів на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Держекоінспекція таке погодження (вмотивовану відмову) надсилає до відповідної Інспекції протягом трьох робочих днів.

3. Копії погоджень на проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) та вмотивовані відмови у погодженні Міністерством екології та природних ресурсів України зберігаються у відповідальному структурному підрозділі разом із копіями листів від Інспекцій.

 

Директор Департаменту
державного нагляду (контролю)

В. М. Черевко

 

Додаток
до Порядку
(пункт 3 розділу I)

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Підстава проведення позапланового заходу (із зазначенням П. І. Б. фізичної особи (фізичних осіб), дата та номер звернення): ___

Назва суб'єкта господарювання, код ЄДРПОУ (код КВЕД (Наказ N 457)): ___________

Місце провадження господарської діяльності суб'єкта господарювання або його відокремлених підрозділів: ____

Інформація про здійснені попередні заходи державного нагляду (контролю) щодо суб'єкта господарювання (із зазначенням дати, підстав проведення та результатів): __

Предмет (зазначення сфери природоохоронного законодавства, щодо якої буде здійснено позаплановий захід) та питання, які мають бути перевірені під час здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) із зазначенням норм законодавства: __

Начальник


(підпис)

_______
(прізвище та ініціали)
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали