ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

НАКАЗ

від 22 червня 2017 року N 76

Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця

Відповідно до абзацу другого пункту 4 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 N 295, наказую:

1. Затвердити Порядок повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця, що додається.

2. Сектору взаємодії зі ЗМІ (Дронговська О. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держпраці.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

Р. Чернега

 

ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Державної служби України з пи...

 

Доступ до документа «Порядок від 22.06.2017 № 76 Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали