Додаткова копія: Про затвердження Порядку призначення та виплати щорічної грошової допомоги деяким категоріям осіб з інвалідністю, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році

Про затвердження Порядку призначення та виплати щорічної грошової допомоги деяким категоріям осіб з інвалідністю, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації,
Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
від 19 червня 2018 року N 497

Зареєстровано в Головному територіальному управління юстиції у Луганській області
06 липня 2018 р. за N 56/1812

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України, статті 6, частини першої статті 23, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (із змінами), статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (із змінами), з метою захисту соціально незахищених громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки, в рамках реалізації Комплексної обласної програми медичного і соціального забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, ветеранів війни та прирівняних до них осіб на 2017 - 2019 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 березня 2017 року N 185 (Розпорядження N 185) (із змінами), та необхідністю забезпечення додаткових соціальних гарантій зазначеній категорії громадян і визначення порядку надання грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету:

1. Затвердити Порядок призначення та виплати щорічної грошової допомоги деяким категоріям осіб з інвалідністю, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році, що додається.

2. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

3. Департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації (Костенко О. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження в офіційних друкованих виданнях обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лішик О. П.

 

Голова обласної державної
адміністрації - керівник обласної
військово-цивільної адміністрації

Ю. Г. Гарбуз

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
від 19 червня 2018 року N 497

Зареєстровано
в Головному територіальному управління юстиції у Луганській області
06 липня 2018 р. за N 56/1812

ПОРЯДОК
призначення та виплати щорічної грошової допомоги деяким категоріям осіб з інвалідністю, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році

1. Цей Порядок визначає механізм призначення та виплати щорічної грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету (далі - грошова допомога) деяким категоріям осіб з інвалідністю внаслідок війни в рамках реалізації Комплексної обласної програми медичного і соціального забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, ветеранів війни та прирівняних до них осіб на 2017 - 2019 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27 березня 2017 року N 185 (Розпорядження N 185) (із змінами).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Департамент соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації (далі - Департамент).

3. Грошова допомога у розмірі 1500 грн на одну особу надається один раз на рік особам з інвалідністю внаслідок війни (далі - отримувачі), інвалідність яких пов'язана з пораненням, одержаним під час:

1) бойових дій у Другій світовій війні - до Дня визволення Луганської області від фашистських загарбників (03 вересня);

2) бойових дій на території інших держав - до Міжнародного дня осіб з інвалідністю (03 грудня);

3) безпосередньої участі в антитерористичній операції та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях - до Дня захисника України (14 жовтня).

4. У разі, коли одержувачі грошової допомоги одночасно мають право на отримання її за кількома категоріями, передбаченими пунктом 3 цього Порядку, виплата здійснюється за однією з них за вибором одержувача.

5. Допомога особам, зазначеним у пункті 3 цього Порядку, надається на підставі копій документів (далі - пакет документів), а саме:

1) паспорта громадянина України;

2) довідки про адресу фактичного місця проживання (якщо місце реєстрації не збігається з місцем проживання);

3) посвідчення інваліда війни або особи з інвалідністю внаслідок війни встановленого зразка;

4) довідки медико-соціальної експертної комісії про групу та причину інвалідності.

Персональні дані осіб, отримані у зв'язку з реалізацією цього Порядку, зберігаються, обробляються та використовуються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

6. Для призначення та виплати грошової допомоги місцеві органи соціального захисту населення до 03 серпня, 03 листопада та 14 вересня (залежно від категорії осіб, зазначеній у пункті 3 цього Порядку) надають Департаменту подання та належним чином оформлений пакет документів разом зі списком одержувачів грошової допомоги, у якому зазначаються: прізвище, ім'я та по батькові, адреса, номер поштового відділення за місцем проживання та сума виплати.

7. Департамент передає пакет документів на розгляд комісії з питань призначення щорічної грошової допомоги в разі інвалідності деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі - комісія), повноваження якої визначені відповідним Положенням, затвердженим розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації.

8. За результатами розгляду пакета документів комісія приймає відповідне рішення, яке оформлюється протоколом, на підставі якого Департамент видає наказ про виплату грошової допомоги.

9. Виплата грошової допомоги здійснюється поштовим переказом через вузли (центри) поштового зв'язку за місцем проживання отримувача грошової допомоги.

10. У разі необхідності рішення щодо призначення та виплати грошової допомоги може бути оскаржене в установленому законом порядку.

 

Керівник апарату

І. М. Калініна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали