Додаткова копія: Про затвердження Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2019 р. N 59

Про затвердження Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

Із змінами і доповненнями, внесенимирозпорядженням Волинської обласної державної адміністраціївід 29 березня 2019 року N 172

Відповідно до статті 1033 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року N 88 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами" (Постанова N 88):

1. Затвердити Порядок розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С. Мишковець.

 

Голова

О. Савченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
08 лютого 2019 року N 59

ПОРЯДОК
розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

1. Порядок розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (далі - Порядок) визначає механізм розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (далі - субвенція).

2. За рахунок субвенції здійснюються видатки, визначені пунктом 2 статті 1033 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року N 88 (Постанова N 88).

3. Розпорядниками коштів субвенції в області є: по обласному бюджету - департамент фінансів облдержадміністрації (в частині перерахування відповідного міжбюджетного трансферту); по інших місцевих бюджетах області - структурні підрозділи з питань освіти і науки місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які визначаються рішенням відповідної місцевої ради про відповідний бюджет згідно із законодавством.

4. Пропозиції щодо розподілу коштів субвенції надаються управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації департаменту фінансів облдержадміністрації у визначені ним терміни.

5. Субвенція, виділена з державного бюджету як видатки споживання, розподіляється між місцевими бюджетами області у два етапи.

На першому етапі розподіл проводиться при формуванні показників обласного бюджету на плановий бюджетний період відповідно до кількості осіб з особливими освітніми потребами, які фактично здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти області (крім спеціальних шкіл, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів), на другому етапі - до 1 жовтня поточного бюджетного періоду з урахуванням зміни відповідного контингенту здобувачів освіти, що обумовлена початком нового навчального року.

Обсяг субвенції, виділений упродовж бюджетного періоду додатково з державного бюджету як видатки споживання, розподіляється між місцевими бюджетами області пропорційно до кількості осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням цільового призначення, визначеного Кабінетом Міністрів України.

(пункт 5 доповнено абзацом третім згідно з розпорядженнямВолинської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 р. N 172)

6. Субвенція, виділена з державного бюджету як видатки розвитку, розподіляється відповідно до затверджених Міністерством освіти і науки України Методичних рекомендацій щодо використання таких коштів.

7. Упродовж поточного бюджетного періоду субвенція може перерозподілятись між місцевими бюджетами області в установленому порядку на підставі пропозицій управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, з дотриманням вимог пунктів 5 та 6 Порядку.

71. У разі перерозподілу Кабінетом Міністрів України субвенції між видатками споживання та видатками розвитку, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації подає департаменту фінансів облдержадміністрації, у визначені ним терміни, пропозиції щодо збільшення/зменшення відповідних обсягів у розрізі місцевих бюджетів.

Такі зміни проводяться з урахуванням вимог абзацу 2 пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року N 88 (Постанова N 88), а також Методичних рекомендацій щодо використання таких коштів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

(Порядок доповнено пунктом 71 згідно з розпорядженнямВолинської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 р. N 172)

8. Пропозиції щодо помісячного розподілу субвенції між місцевими бюджетами області надаються департаменту фінансів облдержадміністрації управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації відповідно до обсягів такої субвенції, врахованих в помісячному розписі державного бюджету на відповідний бюджетний період.

(пункт 8 із змінами, внесеними згідно з розпорядженнямВолинської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 р. N 172)

9. Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним забезпечує підготовку та подання Міністерству освіти і науки України інформації про використання субвенції.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали