КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2012 р. N 549

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам'яток архітектури НІКЗ "Гетьманська столиця" у м. Батурині

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам'яток архітектури НІКЗ "Гетьманська столиця" у м. Батурині, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 червня 2012 р. N 549


ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам'яток архітектури НІКЗ "Гетьманська столиця" у м. Батурині

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам'яток архітектури НІКЗ "Гетьманська столиця" у м. Батурині (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінкультури, відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми - Чернігівська облдержадміністрація.

3. Субвенція спрямовується на виконання реставраційно-відновлювальних робіт на об'єктах культурної спадщини Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця", а саме:

відтворення живопису;

зовнішнє та внутрішнє оздоблення;

улаштування підлоги з художнього паркету;

монтаж системи вентиляції та кондиціювання;

електромонтажні роботи;

будівництво зовнішніх мереж;

упорядження території.

4. Не допускається спрямування субвенції на:

закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані з виконанням робіт, зазначених у пункті 3 цих Порядку та умов;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, передбачених за іншими бюджетними програмами;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

5. Використання субвенції здійснюється в обсязі, передбаченому в законі про Державний бюджет України на відповідний рік, з урахуванням виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства.

6. Для здійснення видатків за рахунок субвенції Чернігівська облдержадміністрація подає Мінкультури копії:

затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації, позитивного висновку комплексної державної експертизи робочого проекту та титулу будови;

погодження Мінкультури здійснення містобудівних, архітектурних та ландшафтних перетворень, проведення будівельних, шляхових і земляних робіт.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок субвенції, проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за такі товари, роботи і послуги проводяться згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг з поданням завірених копій первинних бухгалтерських документів, які підтверджують фактично понесені витрати, зазначені в таких актах.

8. Видатки за рахунок субвенції здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), Порядку затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17), і Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

9. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Чернігівська облдержадміністрація подає щокварталу до 10 числа наступного місяця Мінкультури звіт про використання субвенції для інформування до 20 числа Мінфіну.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали