КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 червня 2012 р. N 502

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 червня 2012 р. N 502


ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОНмолодьспорт, відповідальними виконавцями відповідної бюджетної програми - Донецька облдержадміністрація та виконавчий комітет Донецької міської ради.

3. Субвенція спрямовується з метою підготовки спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році:

обласному бюджету Донецької області - на реконструкцію основного стадіону та стадіону для розминки комунального підприємства "Регіональний спортивний комплекс "Олімпійський" у м. Донецьку;

міському бюджету м. Донецька - на реконструкцію спортивних споруд комунальної установи "Спортивний комплекс "Кіровець" у м. Донецьку.

4. Умовами надання субвенції є:

1) наявність проектно-кошторисної документації на реконструкцію об'єктів, що затверджена відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Постанова N 560) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674);

2) дотримання умов, визначених підпунктом 3 пункту 3 Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів (програм), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 р. N 520 (Постанова N 520) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 37, ст. 1531);

3) наявність рішення Донецької обласної ради щодо співфінансування з обласного бюджету в обсязі, що становить не менше 5 відсотків загальної кошторисної вартості проекту реконструкції, та рішення Донецької міської ради щодо співфінансування з міського бюджету в обсязі, що становить не менше 15 відсотків загальної кошторисної вартості такого проекту.

5. Надання субвенції здійснюється в обсягах, передбачених у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

Оплата робіт здійснюється на підставі актів виконаних робіт.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Донецька облдержадміністрація та виконавчий комітет Донецької міської ради подають щомісяця до 10 числа МОНмолодьспорту інформацію про використання субвенції та виконання робіт у розрізі об'єктів, за встановленою ним формою.

11. Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Мінфін і МОНмолодьспорт про обсяги перерахованої субвенції та касові видатки в розрізі об'єктів.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали