КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 квітня 2012 р. N 372

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров'я

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров'я, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 квітня 2012 р. N 372


ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров'я

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров'я (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінфін.

Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішеннями про такі бюджети відповідно до законодавства (далі - розпорядники субвенції).

3. Субвенція спрямовується на придбання для закладів охорони здоров'я:

медичного автотранспорту;

медичного обладнання.

Не допускається спрямування субвенції на придбання медичного автотранспорту та обладнання, видатки на які передбачені у державному бюджеті за іншими бюджетними програмами.

4. Використання субвенції здійснюється в обсягах, передбачених у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).

5. Переліки медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров'я та обсяги закупівель за рахунок субвенції визначаються розпорядниками субвенції з урахуванням проведеної інвентаризації.

Медичне обладнання включається до зазначених переліків за наявності у відповідному закладі охорони здоров'я приміщення, придатного для його встановлення і використання, та місцевому бюджеті бюджетних призначень на встановлення такого обладнання та оплату послуг з його обслуговування і утримання.

6. Закупівля товарів за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

7. Розпорядники субвенції розподіляють медичний автотранспорт та обладнання між закладами охорони здоров'я, здійснюють контроль за виконанням умов договорів про закупівлю товарів і взяттям на облік зазначеними закладами отриманого автотранспорту та обладнання, їх зберіганням і раціональним використанням.

8. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Розпорядники субвенції подають щомісяця до 15 числа Мінфіну, Мінекономрозвитку та МОЗ інформацію про використання субвенції.

11. Казначейство інформує щомісяця до 20 числа Мінфін про перераховані обсяги субвенції та касові видатки у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали