Додаткова копія: Про затвердження Порядку та умов розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2019 р. N 43

Про затвердження Порядку та умов розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

Відповідно до частини 3 статті 1033 Бюджетного кодексу України, статей 6, 13 та 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" зобов'язую:

1. Затвердити Порядок та умови розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що додається.

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання пропозицій щодо розподілу та перерозподілу субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами відповідно до Порядку.

3. Чернігівському, Ніжинському, Прилуцькому, Новгород-Сіверському міським головам, сільським, селищним, міським головам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації), головам районних державних адміністрацій в установленому порядку спрямовувати субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на здійснення переданих з державного бюджету видатків за цільовим призначенням, визначеним Бюджетним кодексом України та цим Порядком.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
30 січня 2019 року N 43

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

1. Цей Порядок та умови (далі - Порядок) визначають механізм розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

2. Розподіл субвенції між бюджетами районів, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад здійснюється пропорційно кількості осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, групах закладів освіти (крім шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів) станом на 05 вересня року, що передує плановому.

3. Розрахунок обсягу субвенції між бюджетами, визначеними в пункті 2 Порядку, здійснюється за такою формулою:

Sub(s,r) = (Di / Dzi) х Sub(o)

де Sub(s,r) - розрахунковий обсяг субвенції (видатки споживання, видатки розвитку) для місцевого бюджету;

Di - кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, групах закладів освіти (крім шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів) відповідної адміністративно-територіальної одиниці станом на 5 вересня року, що передує плановому;

Dzi - кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, групах закладів освіти (крім шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів) у Чернігівській області станом на 5 вересня року, що передує плановому;

Sub(o) - обсяг субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, передбаченої для обласного бюджету відповідно до Закону України про Державний бюджет України на плановий рік, що підлягає розподілу (видатки споживання, видатки розвитку).

5. Субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами спрямовується на видатки, визначені у частині 2 статті 1033 Бюджетного кодексу України.

6. Залишки коштів за субвенцією на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуються у наступному бюджетному періоді з урахуванням цільового призначення субвенції.

 

Начальник Управління освіти і науки
обласної державної адміністрації

М. Конопацький
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали