КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2017 р. N 1072

Київ

Про затвердження Порядку участі представників України в діяльності міжнародних режимів експортного контролю

З метою забезпечення ефективної участі представників України в діяльності міжнародних режимів експортного контролю Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок участі представників України в діяльності міжнародних режимів експортного контролю, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 грудня 2017 р. N 1072

ПОРЯДОК
участі представників України в діяльності міжнародних режимів експортного контролю

1. Цей Порядок визначає процедуру забезпечення належної участі представників України в діяльності міжнародних режимів експортного контролю (далі - режими).

2. Підготовку та участь представників України в діяльності режимів забезпечують центральні органи виконавчої влади (далі - відповідальні органи):

1) режим "Австралійська група":

Пленарне засідання, міжсесійне засідання - МЗС;

засідання Групи з питань обміну інформацією, засідання Групи з питань імплементації засобів експортного контролю, засідання Групи з питань правозастосування - Держекспортконтроль;

2) режим "Вассенаарська домовленість" щодо контролю за експортом звичайних озброєнь та товарів і технологій подвійного використання:

Пленарне засідання, засідання Робочої групи із загальних (політичних) питань - МЗС;

засідання Експертної групи, засідання Робочої групи експертів з питань ліцензування і правозастосування - Держекспортконтроль;

3) режим "Група ядерних постачальників":

Пленарне засідання, засідання Консультативної групи - МЗС;

засідання Групи з питань інформаційного обміну, засідання Групи технічних експертів, засідання Групи з питань ліцензування та правозастосування, а також щорічне засідання Комітету Цангера (проходить одночасно з другим засіданням Консультативної групи) - Держекспортконтроль;

4) режим "Режим контролю за ракетними технологіями":

Пленарне засідання і засідання Підсиленого контактного пункту -МЗС;

засідання Групи з питань інформаційного обміну - ДКА;

засідання Групи технічних експертів, засідання Групи з питань ліцензування правозастосування, спільне засідання трьох робочих груп -Держекспортконтроль.

3. У разі одночасного проведення кількох заходів режимів, відповідальними органами у яких є різні центральні органи виконавчої влади, загальна координація питань щодо участі в них представників України здійснюється МЗС.

4. Відповідальні органи:

забезпечують підготовку участі представників України у заходах режимів;

визначають та інформують державні органи про доцільність участі їх представників у заходах режимів;

залучають у разі потреби представників підприємств, установ і організацій до участі у заходах режимів;

організовують вироблення узгодженої позиції Української Сторони для її відстоювання представниками України під час заходів режимів.

5. Проекти відповідних директив, вказівок і технічного завдання для участі представників України у діяльності режимів, а також звітів за результатами такої участі готуються згідно із законодавством відповідальним органом з урахуванням пропозицій інших державних органів, підприємств, установ і організацій.

6. Фінансування участі представників України у заходах режимів у частині витрат, пов'язаних з відрядженням за кордон представників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, здійснюється за рахунок коштів бюджетної програми КПКВК 0411010 "Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України" відповідно до встановленого законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали