МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2011 року N 346

Про затвердження Порядку ведення реєстру угод щодо регіонального розвитку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 N 751 "Про затвердження Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку і відповідної типової угоди", з метою забезпечення державної реєстрації та належного обліку угод щодо регіонального розвитку наказую:

1. Продовжити державну реєстрацію угод щодо регіонального розвитку в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України з жовтня 2011 року в хронологічному порядку починаючи з номера вісім.

2. Затвердити Порядок ведення реєстру угод щодо регіонального розвитку, що додається.

3. Директору департаменту регіональної політики Нижник О. М. забезпечити формування, наповнення та функціонування реєстру угод щодо регіонального розвитку.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 08.06.2007 N 174 "Про затвердження Порядку державної реєстрації угод щодо регіонального розвитку".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Копилова В. А.

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр економічного розвитку
і торгівлі України

А. П. Клюєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
16.12.2011 N 346

ПОРЯДОК
ведення реєстру угод щодо регіонального розвитку

Правовою основою формування та ведення реєстру угод щодо регіонального розвитку є постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 N 751 "Про затвердження Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку і відповідної типової угоди".

Загальні положення

1. Реєстр - документ, до якого реєструючим органом уносяться на паперових носіях відомості про укладені Кабінетом Міністрів України угоди щодо регіонального розвитку.

2. Реєструючий орган - Мінекономрозвитку.

3. Реєстр складається за формою згідно з додатком до цього Порядку.

Порядок унесення відомостей до реєстру

4. Унесення відомостей до реєстру здійснюється департаментом регіональної політики Мінекономрозвитку (далі - департамент).

5. Реєстр ведеться українською мовою в хронологічному порядку в міру виникнення фактів укладення угод щодо регіонального розвитку.

6. Ведення реєстру здійснюється в паперовій формі, він повинен бути прошитий, аркуші - пронумеровані, кількість аркушів у реєстрі повинна бути засвідчена підписом директора департаменту та скріплена печаткою реєструючого органу.

7. Департамент повинен ужити всіх необхідних заходів для запобігання виправленню записів у реєстрі та забезпечити його належне зберігання.

8. З метою забезпечення належного ведення реєстру директор департаменту призначає особу, відповідальну за ведення реєстру.

Прикінцеві положення

9. Відомості про зареєстровані угоди щодо регіонального розвитку надаються департаментом користувачам відповідно до законодавства.

10. Користувачами реєстру є центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування.

 

Директор департаменту
регіональної політики

О. М. Нижник

 

Додаток
до Порядку ведення реєстру угод щодо регіонального розвитку

РЕЄСТР
угод щодо регіонального розвитку

N
з/п

Назва

Термін виконання
(початок, закінчення)

Підстава

Дата реєстрації

Реєстраційний номер

 

Директор департаменту
регіональної політики

О. М. Нижник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали