Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДАVIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 384/6600

Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про благоустрій населених пунктів", "Про охорону навколишнього природного середовища", Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 N 1045 (зі змінами та доповненнями), з метою охорони навколишнього природного середовища, збереження та відновлення зелених насаджень та покращення рекреаційних умов життя та здоров'я мешканців міста Києва, спрощення дозвільних процедур Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Порядок видалення зелених насаджень на території міста Києва згідно з додатк...

 

Доступ до документа «Порядок Київської міськоїа ради від 27.10.2011 № 384/6600 Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали