Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов'язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.12.2016

м. Київ

N 687

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 січня 2017 р. за N 24/29892

Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов'язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку

Відповідно до пункту 10 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" та з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства оборони України у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов'язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства оборони України від 11 жовтня 2011 року N 623 "Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку" (Порядок N 623), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2011 року за N 1238/19976.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал армії України

С. Т. Полторак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
14 грудня 2016 року N 687

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
10 січня 2017 р. за N 24/29892

ПОРЯДОК
відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов'язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку

1. Цей Порядок поширюється на ветеранів військової служби, звільнених у запас (відставку) зі Збройних Сил України, або колишнього Союзу РСР, чи держав СНД (далі - ветерани військової служби).

2. Ветеранам військової служби надається право на безоплатний проїзд (до місця призначення та у зворотному напрямку) у межах України один раз на рік залізничним транспортом у купейному вагоні швидкого чи пасажирського потягу або водним чи автомобільним транспортом міжміського сполучення для лікування та відпочинку у санаторіях і будинках відпочинку.

3. Безоплатний проїзд ветеранів військової служби для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку здійснюється на підставі військових перевізних документів відповідно до Правил перевезень військових пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 05 липня 1999 року N 346, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 19 липня 1999 року за N 478/3771 (із змінами) (далі - військові перевізні документи).

4. Оформлення та видача військових перевізних документів ветеранам військової служби для проїзду на лікування та відпочинок у санаторіях і будинках відпочинку здійснюються військовим комісаріатом Автономної Республіки Крим, Київським міським військовим комісаріатом, обласними та районними військовими комісаріатами відповідно до місця їх перебування на обліку.

5. Підставою для видачі військових перевізних документів є наявність путівки до санаторію чи будинку відпочинку.

6. Військові перевізні документи оформляються від місця проживання ветерана військової служби до місця, обраного для лікування чи відпочинку, та у зворотному напрямку.

7. Якщо проїзд ветеранів військової служби здійснюється без використання військових перевізних документів, відшкодування фактичних витрат за проїзд до санаторіїв та будинків відпочинку здійснюється військовим комісаріатом Автономної Республіки Крим, Київським міським військовим комісаріатом та обласними військовими комісаріатами на підставі заяви ветерана військової служби та за умови пред'явлення невикористаних військових перевізних документів у разі їх отримання ним, а також проїзних документів, квитанцій та інших документів, що підтверджують фактичні витрати, у тому числі витрати за користування постільними речами.

Відшкодування зазначених витрат здійснюється відповідно до чинного законодавства.

8. У разі якщо ветеран військової служби прямує до місця лікування (відпочинку) та у зворотному напрямку в нижчому за класом вагоні, то відшкодування здійснюється за фактичними витратами.

Якщо проїзд здійснюється у вагоні вищого класу, ніж передбачено пунктом 2 цього Порядку, відшкодування здійснюється за тарифами купейного вагона швидкого чи пасажирського потягу.

9. Відшкодування витрат ветеранам військової служби, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку, здійснюється незалежно від підпорядкування санаторіїв та будинків відпочинку.

10. У разі якщо право на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку ветерану військової служби передбачено декількома нормативно-правовими актами, ця пільга надається за одним з них за вибором ветерана військової служби.

11. Використані військові перевізні документи, проїзні документи, квитанції, копії путівок до санаторіїв або будинків відпочинку та інші документи, що підтверджують фактичні витрати, повертаються до військового комісаріату та зберігаються протягом трьох років.

12. Члени сімей ветеранів військової служби правом на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в санаторіях та будинках відпочинку за рахунок коштів Міністерства оборони України не користуються.

 

Начальник Тилу
Збройних Сил України
генерал-майор

І. Ю. Гаврилюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали