ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.2012 р. N 134

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішень обласної ради від 13 травня 2011 року "Про Обласну програму увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки" зі змінами, від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік" зі змінами:

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Перший заступник голови

О. Башкаленко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
29.03.2012 N 134


ПОРЯДОК
використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки

I. Загальні положення

1. Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки (далі - Порядок) розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішень обласної ради від 13 травня 2011 року N 4/15 "Про Обласну програму увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки" зі змінами та від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік" зі змінами.

2. Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Обласної програми увічнення пам'яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року N 4/15 (далі - Програма).

3. Головними розпорядниками коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію Програми, є Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю та управління культури і туризму облдержадміністрації.

II. Напрями використання бюджетних коштів

1. Бюджетні кошти використовуються на:

- організацію і проведення наукових конференцій з питань увічнення пам'яті жертв війни, національно-визвольних змагань, політичних репресій, голодоморів та депортацій;

- здійснення наукових досліджень у цій сфері;

- оприлюднення банку даних про поховання жертв війни, національно-визвольних змагань, політичних репресій, голодоморів та депортацій у засобах масової інформації області;

- упорядкування кладовищ в області та місць української пам'яті у Республіці Польща.

III. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

1. Використання бюджетних коштів головними розпорядниками здійснюється у межах видатків, які щороку затверджуються їм в обласному бюджеті на реалізацію Програми, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду обласного бюджету на відповідний бюджетний період.

2. Видатки на проведення заходів Програми здійснюються відповідно до кошторисів, затверджених головними розпорядниками бюджетних коштів.

3. Оплата за виконані роботи здійснюється головними розпорядниками бюджетних коштів на підставі відповідних договорів, актів виконаних робіт і платіжних документів.

4. Фінансова підтримка одержувачам бюджетних коштів надається відповідно до затверджених планів використання бюджетних коштів.

5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державною казначейською службою України.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

IV. Відповідальність, звітність і контроль

1. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

2. Контроль і відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів обласного бюджету, що спрямовується на реалізацію Програми, покладається на головних розпорядників коштів обласного бюджету - Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю та управління культури і туризму облдержадміністрації.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали