КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2012 р. N 530

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки науково-дослідних господарств

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки науково-дослідних господарств, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 червня 2012 р. N 530


Порядок
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки науково-дослідних господарств

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Здійснення заходів щодо підтримки науково-дослідних господарств" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Національна академія аграрних наук (далі - Академія).

Основними цілями використання бюджетних коштів є збільшення обсягів виробництва оригінального насіння з метою прискореного впровадження у виробництво високоурожайних сортів і гібридів сільськогосподарських культур та садивного матеріалу; забезпечення стабілізації і розвитку племінного тваринництва та птахівництва, підвищення племінних та продуктивних якостей тварин; здійснення заходів з докорінного поліпшення земель.

3. Бюджетні кошти спрямовуються науково-дослідним господарствам, які перебувають у віданні Академії, на фінансування заходів з:

селекції сільськогосподарських культур у ланках первинного рослинництва;

селекції у тваринництві та птахівництві;

докорінного поліпшення земель.

4. Бюджетні кошти розподіляються Академією між зазначеними заходами та використовуються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для селекції в рослинництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 р. N 232 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 21, ст. 674; 2011 р., N 11, ст. 486), Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві в науково-дослідних господарствах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 р. N 886 (Постанова N 886) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 65, ст. 2531), і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з докорінного поліпшення земель науково-дослідних господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. N 945 (Постанова N 945) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 69, ст. 2631).

5. Погашення бюджетної кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

7. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали