КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 червня 2012 р. N 544

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування ведення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання, та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1997 р. N 847

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування ведення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання, що додається.

2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1997 р. N 847 "Про створення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 32, с. 6; 1999 р., N 42, ст. 2096; 2000 р., N 47, ст. 2034; 2003 р., N 4, ст. 112; 2007 р., N 81, ст. 3017; 2008 р., N 31, ст. 970) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 червня 2012 р. N 544


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування ведення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення ведення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання та прикладні дослідження у сфері ядерного регулювання" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються, зокрема, на забезпечення ведення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання (далі - Регістр), а саме на:

оплату праці працівників та пов'язані з цим витрати;

оренду приміщень;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв, поточного ремонту орендованих приміщень;

забезпечення зв'язку;

матеріально-технічне оснащення;

обслуговування інформаційних та технічних засобів;

видатки на відрядження.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держатомрегулювання.

4. Одержувачем бюджетних коштів є визначений Держатомрегулюванням суб'єкт господарювання, який забезпечує ведення Регістру.

Одержувач бюджетних коштів складає щороку план робіт з виконання бюджетної програми (далі - план) із щомісячним розподілом і подає його для затвердження Держатомрегулюванню. Копія плану у п'ятиденний строк після затвердження подається Мінфіну.

Фінансування робіт здійснюється після затвердження плану.

5. Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі актів фактично виконаних робіт у межах видатків, передбачених кошторисом.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Одержувач бюджетних коштів подає щомісяця до 5 числа наступного періоду головному розпоряднику бюджетних коштів звіт про виконання плану робіт за встановленою зазначеним розпорядником формою. Копія звіту подається Мінфіну.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється у порядку, встановленому Казначейством.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 червня 2012 р. N 544


ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1997 р. N 847

1. У пункті 4 постанови слова "Державний комітет ядерного регулювання" замінити словами "Державну інспекцію ядерного регулювання".

2. У пункті 14 Положення про Державний регістр джерел іонізуючого випромінювання і порядок оплати послуг з їх реєстрації, затвердженого зазначеною постановою:

в абзаці другому слово "Комітетові" замінити словом "Держатомрегулюванню";

в абзаці четвертому слово "затвердження" замінити словом "погодження";

в абзаці сьомому слово "щокварталу" виключити.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали