КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 липня 2012 р. N 639

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 липня 2012 р. N 639


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів визначаються головним розпорядником бюджетних коштів.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на завершення спорудження житлових будинків:

по вул. Ватутіна, 70б, у м. Ковелі - в обсязі 7360 тис. гривень;

по вул. Генерала Лашина, 186, у м. Луганську - в обсязі 14720 тис.;

по вул. Гастелло, 15, у м. Хмельницькому - в обсязі 7600 тис. гривень.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Допускається співфінансування закупівлі за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів громадян, які придбали житло в об'єктах, що споруджуються.

5. Після введення в експлуатацію житлових будинків, зазначених у пункті 3 цього Порядку, квартири передаються громадянам відповідно до договорів, укладених із забудовником, та кредитних договорів з Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" або її регіональними управліннями.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня подає щомісяця до 2 числа наступного періоду Мінрегіону інформацію про використання бюджетних коштів.

9. Мінрегіон інформує щомісяця до 5 числа наступного періоду Мінфін про використання бюджетних коштів.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали