Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва шахти N 10 "Нововолинська"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 травня 2015 р. N 298

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва шахти N 10 "Нововолинська"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва шахти N 10 "Нововолинська", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 травня 2015 р. N 298

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва шахти N 10 "Нововолинська"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка будівництва шахти N 10 "Нововолинська" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля.

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Дирекція по будівництву об'єктів", що виконує функції оперативно-розпорядчого замовника (забудовника) з нового будівництва шахти N 10 "Нововолинська" (далі - державне підприємство).

Бюджетні кошти спрямовуються державному підприємству на безповоротній основі.

3. Бюджетні кошти використовуються для впровадження проекту будівництва шахти N 10 "Нововолинська" і спрямовуються на:

1) реалізацію проекту капітального будівництва;

2) виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства.

4. Видатки на капітальне будівництво за рахунок бюджетних коштів здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 "Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374) і від 8 вересня 1997 р. N 995 "Про Порядок затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17).

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Міненерговугілля:

1) подає Мінфіну щомісяця до 25 числа звіт про використання бюджетних коштів за формою, встановленою Мінфіном, на підставі поданого державним підприємством звіту;

2) складає та подає Мінфіну щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, звіт про використання бюджетних коштів у розрізі напрямів їх використання.

7. Відкриття рахунка, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали