КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 травня 2017 р. N 482

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 травня 2017 р. N 482

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік за програмою 2301110 "Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров'я" для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми на базі відділень комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурний підрозділ з питань охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації (II рівень) та комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради" (III рівень).

3. Бюджетні кошти використовуються для забезпечення лікування наслідків нейротравми у інвалідів - учасників антитерористичної операції та проведення їх реабілітації.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення діяльності Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми на базі відділень комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради" (оплату праці працівників, нарахування на оплату праці, придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, лікарських засобів та медичних виробів, продуктів харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, видатків, пов'язаних із службовими відрядженнями у межах України, придбання спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги, медичного обладнання, кондиціонерів, побутових холодильників, телевізорів, здійснення обов'язкових платежів до бюджету).

Перелік обладнання і предметів довгострокового користування та інформація про предмет закупівлі складаються комунальним закладом "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради" за погодженням з МОЗ.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про виконання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали