Додаткова копія: Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для впровадження системи електронного документообігу в Національному агентстві з питань державної служби

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2018 р. N 885

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для впровадження системи електронного документообігу в Національному агентстві з питань державної служби

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для впровадження системи електронного документообігу в Національному агентстві з питань державної служби, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 49

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2018 р. N 885

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для впровадження системи електронного документообігу в Національному агентстві з питань державної служби

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті НАДС за програмою "Впровадження системи електронного документообігу в Національному агентстві України з питань державної служби" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є НАДС.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на впровадження системи електронного документообігу, придбання обладнання для забезпечення електронного документообігу, придбання ліцензій програмного забезпечення.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Розрахунки за поставлені товари, виконані роботи і надані послуги здійснюються згідно з умовами договорів про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

5. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з напрямом, визначеним пунктом 3 цього Порядку, та на оплату посередницьких послуг.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. НАДС подає Мінфіну щокварталу до 15 числа наступного місяця узагальнену інформацію про використання бюджетних коштів.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали