Додаткова копія: Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2018 р. N 988

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 49

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2018 р. N 988

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінрегіону за програмою "Розвиток електронного урядування у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіон.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми та розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня за напрямами, визначеними у пункті 3 цього Порядку, є Держархбудінспекція.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на запровадження системи електронного документообігу, у тому числі:

1) придбання серверного обладнання для забезпечення безперебійного функціонування внутрішніх та зовнішніх сервісів;

2) придбання офісного обладнання (потокові сканери та принтери);

3) придбання ліцензій на програмне забезпечення.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за поставлені товари, виконані роботи і надані послуги здійснюються згідно з умовами договорів на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг з наданням виконавцями завірених копій первинних документів, які підтверджують фактичні витрати, включені в акти приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

5. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з напрямами, визначеними у пункті 3 цього Порядку, та на оплату посередницьких послуг.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Держархбудінспекція подає Мінрегіону щокварталу до 10 числа наступного місяця інформацію про використання бюджетних коштів у натуральних та вартісних показниках.

9. Мінрегіон подає Мінфіну щокварталу до 20 числа наступного місяця звіт про використання бюджетних коштів.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали