Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 лютого 2011 р. N 154

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 лютого 2011 р. N 154 


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Гірничорятувальні заходи на вугледобувних підприємствах" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

Одержувачами бюджетних коштів є центральний штаб та воєнізовані гірничорятувальні загони Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості (далі - штаб та загони), які здійснюють гірничорятувальні заходи на вугледобувних підприємствах.

3. Бюджетні кошти використовуються для здійснення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах і спрямовуються на:

забезпечення готовності штабу та загонів, їх сил і засобів до виконання робіт, пов'язаних із запобіганням, невідкладним реагуванням та ліквідацією наслідків аварій на вугледобувних підприємствах;

здійснення контролю за готовністю вугледобувних підприємств до виконання робіт з ліквідації (мінімізації) наслідків аварій та локалізації зони впливу шкідливих і небезпечних факторів;

ремонт та технічне обслуговування аварійно-рятувальних засобів;

підготовку працівників вугледобувних підприємств, штабу та загонів до дій в умовах надзвичайної ситуації.

4. Міністерство енергетики та вугільної промисловості розробляє і затверджує план комплексних заходів щодо підвищення ефективності роботи, матеріально-технічного та фінансового забезпечення штабу і загонів, відповідно до якого штаб та загони складають зведені і помісячні плани витрат за усіма джерелами фінансування, які затверджуються Міністерством за встановленою ним формою і подаються у п'ятиденний строк з дати затвердження Мінфіну.

На підставі таких планів штаб та загони розробляють за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості плани використання бюджетних коштів.

Звіти про виконання помісячних планів витрат подаються Мінфіну щомісяця до 25 числа.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали