КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2011 р. N 1138

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення державної клініки високих медичних технологій у Запорізькій області

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення державної клініки високих медичних технологій у Запорізькій області, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 листопада 2011 р. N 1138

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення державної клініки високих медичних технологій у Запорізькій області

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо створення державної клініки високих медичних технологій у Запорізькій області" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем програми є МОЗ.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Запорізька медична академія післядипломної освіти.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування заходів щодо створення державної клініки високих медичних технологій у Запорізькій області (далі - клініка). Із загальної суми виділених бюджетних коштів не менш як 90 відсотків використовується для придбання об'єкта нерухомості, в якому буде розміщуватися клініка. Залишок бюджетних коштів витрачається на підготовку проектно-кошторисної та іншої документації, необхідної для подальшого забезпечення функціонування клініки.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

6. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Запорізькій медичній академії післядипломної освіти подавати щокварталу до 15 числа наступного місяця МОЗ і Мінфіну звіти про використання бюджетних коштів для здійснення заходів щодо створення клініки.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали