КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2011 р. N 1200

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2011 р. N 1200

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна фінансова підтримка шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики ДАХК "Топаз" (далі - бюджетна позика).

2. Головним розпорядником бюджетної позики є Агентство держмайна.

3. Агентство держмайна надає бюджетну позику Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз" (далі - Компанія).

4. Кошти бюджетної позики спрямовуються на поліпшення фінансово-економічного стану підприємств, акції яких увійшли до статутного капіталу Компанії, а саме публічних акціонерних товариств "Топаз" та "Спеціальне конструкторське бюро радіотехнічних приладів" (далі - конструкторське бюро), для забезпечення погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) на зазначених підприємствах.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетної позики, проводяться Компанією, ПАТ "Топаз" та конструкторським бюро виключно через відповідні рахунки, відкриті ними в органах Казначейства.

6. Кошти, виділені на погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями), надаються на поворотній основі на підставі договорів про надання безвідсоткової позики, укладених між Агентством держмайна і Компанією та між Компанією і ПАТ "Топаз", Компанією і конструкторським бюро, із забезпеченням заставою та строком повернення відповідно до графіка, наведеного в додатку, з визначенням у таких договорах нарахування позичальнику пені у розмірі 120 відсотків річної облікової ставки Національного банку у разі неповернення коштів у визначений строк.

7. Компанія подає не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Агентству держмайна звіт про використання бюджетної позики.

Агентство держмайна подає щокварталу до 20 числа наступного періоду Мінфіну зазначений звіт та звіт про повернення бюджетної позики до державного бюджету.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства, проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетної позики, та відображення у бухгалтерському обліку операцій щодо надання кредитів і зарахування коштів, що надходять як повернення кредитів, а також складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетної позики та контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Головний розпорядник бюджетної позики та Компанія відповідають згідно із законодавством за цільове використання бюджетної позики та за її своєчасне і повне повернення.

 

Додаток
до Порядку

ГРАФІК
погашення безвідсоткової довгострокової позики Державною акціонерною холдинговою компанією "Топаз"

Рік

Місяць

Усього, млн. гривень

2012

до 30 червня

20

2012

до 30 вересня

20

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали