ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.02.2011 р. N 87

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2010 - 2011 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 24 грудня 2009 року N 37/15 "Про Програму економічної підтримки книговидавничої справи на 2010 - 2011 роки", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2011 року N 28 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2011 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету" (Розпорядження N 28):

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2010 - 2011 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
28.02.2011 N 87

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2010 - 2011 роки

I. Загальні положення

1.1. Порядок використання у 2011 році коштів обласного бюджету, що спрямовуються для підтримки книговидавничої справи в області (далі - Порядок) розроблений відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2011 року N 28 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2011 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету" (Розпорядження N 28).

1.2. Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2010 - 2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2009 року N 37/15 (далі - Програма).

1.3. Головними розпорядниками бюджетних коштів є Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, управління культури і туризму облдержадміністрації.

1.4. Одержувачами бюджетних коштів по управлінню культури і туризму облдержадміністрації є редакційно-видавнича група "Науковий центр історичних студій Волині" та редакційно-видавнича група "Звід пам'яток історії та культури України. Волинська область".

II. Напрями використання бюджетних коштів

2.1. Бюджетні кошти використовуються:

2.1.1. Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації на:

- видання соціально значущих книг волинських авторів;

- проведення зустрічей письменників Волині з письменниками Білорусі, Польщі, творчих вечорів з учнівською молоддю;

- участь волинських видавництв у міжнародних, всеукраїнських та регіональних книжкових виставках, ярмарках, проведенні книжкового форуму "Книги Великої Волині";

- проведення обласних конкурсів серед видавництв і письменників;

- сприяння випуску літературного альманаху "Світязь", видань, присвячених українсько-польському протистоянню у роки другої світової війни, видання "Волинської універсальної енциклопедії";

2.1.2. Управлінням культури і туризму облдержадміністрації:

- на фінансову підтримку редакційно-видавничих груп "Науковий центр історичних студій Волині" та "Зводу пам'яток історії та культури України. Волинська область".

III. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1. Використання бюджетних коштів Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, управлінням культури і туризму облдержадміністрації здійснюється у межах видатків, затверджених цими головними розпорядниками коштів обласного бюджету на реалізацію заходів Програми, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду обласного бюджету.

3.2. Відповідно до рекомендацій експертної ради з питань видавничої справи визначаються обсяги витрат на підтримку видання книг волинських авторів, книг, які є високохудожніми та мають суспільне значення, історико-краєзнавчої літератури тощо. Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі платіжних документів, відповідно до представлених укладених договорів.

3.3. Фінансова підтримка одержувачам бюджетних коштів надається відповідно до затверджених планів використання бюджетних коштів.

3.4. Видатки на проведення заходів, конкурсів, зустрічей, семінарів проводяться на підставі положень та окремих кошторисів, затверджених головними розпорядниками бюджетних коштів. Преміювання переможців конкурсів здійснюється згідно з протоколами засідань журі.

3.5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державним казначейством України.

IV. Відповідальність, звітність і контроль

4.1. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

4.2. Контроль та відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію Програми, покладається на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, управління культури і туризму облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали