КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2011 р. N 1383

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для працівників Національної академії наук

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для працівників Національної академії наук, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2011 р. N 1383

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для працівників Національної академії наук

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Національній академії наук на будівництво (придбання) житла для її працівників (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Національна академія наук.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання житла, яке використовуватиметься як службове для працівників Національної академії наук, на умовах пайової участі в об'єктах незавершеного житлового будівництва із ступенем готовності не менш як 90 відсотків.

4. Попередня оплата за договором про придбання житла на умовах пайової участі здійснюється у розмірі 100 відсотків визначеної в договорі ціни не більш як на три місяці.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в одного виконавця.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на оплату посередницьких послуг, здійснення заходів з метою отримання прибутку.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали