КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2012 р. N 370

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування робіт із спорудження Меморіалу жертв тоталітаризму на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування робіт із спорудження Меморіалу жертв тоталітаризму на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 квітня 2012 р. N 370


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування робіт із спорудження Меморіалу жертв тоталітаризму на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Спорудження Меморіалу жертв тоталітаризму на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінкультури, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Національний історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили".

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення витрат, пов'язаних з:

проведенням проектних робіт; робіт з водопостачання; робіт з водовідведення та будівництва очисних споруд; робіт з енергозабезпечення (кабель, монтаж трансформатора); земляних робіт;

спорудженням гранітних стін та нанесенням написів на них;

виготовленням бетонних фундаментів під стіни;

будівництвом адміністративного будинку; громадського туалету; трансформаторної підстанції; доріг та стоянок для автотранспорту;

облаштуванням Братської могили;

виконанням барельєфів на гранітних стелах;

транспортуванням будівельних матеріалів;

оплатою послуг з авторського і технічного нагляду.

Бюджетні кошти використовуються з урахуванням виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства.

4. Умовами виділення бюджетних коштів є:

наявність затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації, позитивного висновку комплексної державної експертизи робочого проекту та титулу будови;

наявність погодження Мінкультури на здійснення містобудівних, архітектурних та ландшафтних перетворень, проведення будівельних, шляхових і земляних робіт.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, які безпосередньо не пов'язані із здійсненням заходів;

оплату посередницьких послуг;

фінансування заходів за рахунок коштів, передбачених на виконання інших бюджетних програм;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

8. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня подає щомісяця до 10 числа наступного періоду Мінкультури звіт про використання бюджетних коштів.

9. Мінкультури інформує щомісяця до 20 числа наступного періоду Мінфін про використання бюджетних коштів.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали