МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.06.2012

м. Київ

N 848/5


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 червня 2012 р. за N 964/21276

Про затвердження Порядку використання майна продовольчого забезпечення установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, та норм його належності

Зміст

1. Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Порядку використання майна продовольчого забезпечення установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, та норм його належності" від 8 червня 2012 року N 848/5.

- Порядок використання майна продовольчого забезпечення установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

2. Норма належності столового посуду та інвентарю для їдалень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

3. Норма належності обладнання, посуду та інвентарю для кухонь і продовольчих складів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

4. Норма належності технологічного обладнання, інвентарю, столового та кухонного посуду для кімнат для розігріву і приймання їжі у відділеннях соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

5. Норма належності посуду та інвентарю для обідніх залів їдалень осіб рядового і начальницького складу, вартових приміщень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

6. Норма належності посуду та інвентарю для їдалень навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

7. Норма належності обладнання, посуду та інвентарю для кухонь і продовольчих складів навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

8. Норма належності посуду, приборів та інвентарю для їдалень будинків дитини при установах виконання покарань.

9. Норма належності обладнання та інвентарю для пекарень установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

10. Норма належності технологічного обладнання для крамниць установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

11. Норма належності посуду та інвентарю для кухонь розплідників службових собак.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали