МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.11.2011

м. Київ

N 570

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 грудня 2011 р. за N 1380/20118

Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання двох пасажирських катерів для державного підприємства "Севастопольський морський торговельний порт"

Відповідно до підпункту 1 пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 N 762-р "Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень" (Розпорядження N 762-р)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання двох пасажирських катерів для державного підприємства "Севастопольський морський торговельний порт", що додається.

2. Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник
Міністра фінансів України

А. Мярковський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства інфраструктури України
25.11.2011 N 570

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
1 грудня 2011 р. за N 1380/20118

ПОРЯДОК
використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання двох пасажирських катерів для державного підприємства "Севастопольський морський торговельний порт"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання двох пасажирських катерів для державного підприємства "Севастопольський морський торговельний порт" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінінфраструктури України.

Одержувачем бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є державне підприємство "Севастопольський морський торговельний порт".

3. Бюджетні кошти спрямовуються одержувачу бюджетних коштів на придбання двох пасажирських катерів.

4. Придбані катери зараховуються в установленому порядку на баланс державного підприємства "Севастопольський морський торговельний порт" та відображаються у квартальній звітності балансоутримувача.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законодавством порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться у встановленому законодавством порядку.

Оплата закупівлі та постачання товарів, робіт і послуг проводиться одержувачем бюджетних коштів у межах установлених обсягів видатків на підставі актів (акта) прийому-передачі товарів відповідно до умов договору. Одержувач бюджетних коштів подає щомісяця до 5 числа наступного періоду головному розпоряднику бюджетних коштів звіт про використання бюджетних коштів.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби України та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

7. Складання і подання фінансової та бюджетної звітності, звітів про виконання паспорта бюджетної програми, в тому числі за результативними показниками, а також контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються у встановленому законодавством порядку.

 

Директор Департаменту державної
політики в галузі морського
та річкового транспорту

В. Севрюков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали