ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.02.2011 р. N 88

Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів обласного бюджету на виконання Програми економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 24 грудня 2009 року N 37/16 "Про Програму економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2011 року N 28 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2011 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету" (Розпорядження N 28):

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році коштів обласного бюджету на виконання Програми економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
28.02.2011 N 88

ПОРЯДОК
використання у 2011 році коштів обласного бюджету на виконання Програми економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки

I. Загальні положення

1.1. Порядок використання у 2011 році коштів обласного бюджету на виконання Програми економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки (далі - Порядок) розроблений відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2011 року N 28 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2011 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету" (Розпорядження N 28).

1.2. Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми економічної підтримки засобів масової інформації на 2010 - 2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2009 року N 37/16 (далі - Програма).

1.3. Головними розпорядниками бюджетних коштів є Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, обласна рада.

1.4. Одержувачами бюджетних коштів по Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації є редакції газет "Волинська газета", співзасновником якої є обласна державна адміністрація, "Волинь-нова", співзасновником якої є обласна рада.

II. Напрями використання бюджетних коштів

2.1. Бюджетні кошти використовуються:

2.1.1. Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації:

- на оплату засобам масової інформації за висвітлення діяльності органів виконавчої влади;

- на проведення журналістських зустрічей, семінарів-нарад з редакторами комунальних засобів масової інформації;

- на організацію та проведення обласних конкурсів серед творчих колективів і журналістів, представлення робіт волинських засобів масової інформації на міжнародних, загальнодержавних та регіональних творчих конкурсах, виставках;

- на надання фінансової підтримки періодичним виданням, засновниками яких є обласна державна адміністрація, обласна рада.

2.1.2. Обласною радою:

- на оплату засобам масової інформації за висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування;

- на проведення обласних журналістських конкурсів.

III. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1. Використання бюджетних коштів Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації та обласною радою здійснюється у межах видатків, затверджених цим головним розпорядникам коштів обласного бюджету на реалізацію заходів Програми, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду обласного бюджету.

3.2. Оплата послуг засобів масової інформації за висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюється відповідно до укладених договорів. Підставою для перерахування коштів засобам масової інформації є представлені ними акти виконаних робіт.

3.3. Фінансова підтримка одержувачам бюджетних коштів надається періодичним друкованим виданням на покриття їх планових збитків, урахованих у фінансових планах на рік. Використання виділених асигнувань одержувачами здійснюється відповідно до затверджених планів використання бюджетних коштів.

3.4. Видатки на проведення заходів, конкурсів, зустрічей, семінарів проводяться на підставі положень та окремих кошторисів, затверджених головними розпорядниками бюджетних коштів. Преміювання переможців конкурсів здійснюється згідно з протоколами засідань журі.

3.5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державним казначейством України.

IV. Відповідальність, звітність і контроль

4.1. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

4.2. Контроль та відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію Програми, покладається на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, обласну раду.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали