МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.07.2012

м. Київ

N 366


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за N 1129/21441

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену

Відповідно до абзацу третього підпункту 1 пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року N 299-р "Про перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству фінансів на 2012 рік, та внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. N 177"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену, що додається.

2. Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Демидовича Д. В.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
фінансів України

А. Мярковський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства інфраструктури України
02.07.2012 N 366

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за N 1129/21441


ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є Мінінфраструктури України.

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену".

3. Бюджетні кошти спрямовуються одержувачу бюджетних коштів на виконання робіт з капітального будівництва ліній або дільниць метрополітену, електродепо та споруд на його території, станційних комплексів та виходів із станцій в місті Дніпропетровську.

Замовником будівництва метрополітену в місті Дніпропетровську є Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

4. Збудовані об'єкти, в тому числі об'єкти незавершеного будівництва, зараховуються в установленому порядку на баланс державного підприємства "Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену" та відображаються у квартальній звітності балансоутримувача.

5. Видатки, пов'язані з капітальним будівництвом, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року N 1764, та Порядку затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 вересня 1997 року N 995.

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року N 461, за наявності проектної документації на будівництво.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законодавством порядку.

7. Перерахування бюджетних коштів здійснюється відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінфіну України від 30 вересня 2011 року N 1223 (Порядок N 1223), зареєстрованого в Мін'юсті України 05 грудня 2011 року за N 1401/20139.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства України та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну України від 02 березня 2012 року N 309 (Порядок N 309), зареєстрованого в Мін'юсті України 20 березня 2012 року за N 419/20732.

9. ДП "Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену" подає щомісяця до 5 числа Мінінфраструктури України інформацію про використання бюджетних коштів.

10. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності, звітів про виконання паспорта бюджетної програми, в тому числі за результативними показниками, а також контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються у встановленому законодавством порядку.

 

Директор Департаменту
державної політики в галузі
залізничного транспорту

С. О. Сєроштан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали