КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 травня 2012 р. N 416

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених в державному бюджеті для реконструкції та будівництва очисних споруд, інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя та басейнів річок Дніпро і Сіверський Донець від забруднення

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених в державному бюджеті для реконструкції та будівництва очисних споруд, інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя та басейнів річок Дніпро і Сіверський Донець від забруднення, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 травня 2012 р. N 416


ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених в державному бюджеті для реконструкції та будівництва очисних споруд, інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя та басейнів річок Дніпро і Сіверський Донець від забруднення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в державному бюджеті за програмою "Реконструкція та будівництво очисних споруд та інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя та басейнів річок Дніпро і Сіверський Донець від забруднення" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіон.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальними виконавцями бюджетної програми є органи виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, а одержувачами бюджетних коштів - підприємства (організації).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

погашення зареєстрованої органами Казначейства на початок бюджетного періоду кредиторської заборгованості, що виникла у минулому році за бюджетною програмою "Реконструкція очисних споруд та інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя від забруднення";

реалізацію проектів з реконструкції та будівництва об'єктів централізованого водовідведення з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя та басейнів річок Дніпро і Сіверський Донець від забруднення.

4. Перелік об'єктів, будівництво та реконструкція яких фінансуватиметься за рахунок бюджетних коштів (далі - перелік), затверджується Мінрегіоном з урахуванням пропозицій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Основними критеріями відбору об'єктів є:

наявність проектної документації, кошти на виготовлення якої та проведення відповідної експертизи враховуються як співфінансування з інших джерел;

впровадження новітніх технологій очищення стічних вод на спорудах закритого типу.

Першочергово до переліку включаються об'єкти незавершеного будівництва каналізаційно-очисних споруд.

5. Переліки за підписом керівників Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій подаються Мінрегіону разом з обґрунтуванням необхідності включення об'єктів до відповідного переліку.

Розгляд пропозицій щодо відповідності переліку вимогам цього Порядку здійснює комісія, склад якої затверджується Мінрегіоном.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

7. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законодавством порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальні виконавці бюджетної програми подають щомісяця до 5 числа Мінрегіону інформацію про використання бюджетних коштів у розрізі об'єктів.

10. Казначейство подає щомісяця до 15 числа Мінрегіону і Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки в розрізі об'єктів.

11. Мінрегіон інформує до 25 січня 2013 р. Мінфін про використання бюджетних коштів.

12. Складення та подання бюджетної та фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали