КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 травня 2012 р. N 419

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 травня 2012 р. N 419


ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів" для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів (далі - бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

2. Бюджетні кошти використовуються для погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2011 році за бюджетною програмою 2201190 "Інформатизація та комп'ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів" і спрямовуються на виконання взятих на облік в органах Казначейства бюджетних зобов'язань минулих років у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми за напрямом "Інформатизація та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів".

3. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти забезпечує погашення кредиторської заборгованості перед постачальниками за поставлені навчальні комп'ютерні комплекси для кабінетів інформатики та навчальні комп'ютерні комплекси (мобільні) для загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

5. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти надсилає щокварталу до 15 числа МОНмолодьспорту в установленому Міністерством порядку інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості в розрізі постачальників та регіонів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали