ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2012 р. N Р-297/0/3-12

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів обласного бюджету, передбачених на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до рішення обласної ради від 27 грудня 2011 року N 194-10/VI "Про обласний бюджет на 2012 рік" (зі змінами), на виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Дніпропетровській області на 2009 - 2013 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10 червня 2009 року N 551-19/V (зі змінами та доповненнями), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року N 148-р "Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 148-р) (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів:

1. Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів обласного бюджету, передбачених на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, додається.

2. Зобов'язати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та Головне управління освіти і науки облдержадміністрації забезпечувати контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник Державної фінансової
інспекції в Дніпропетровській області

Р. В. Качан


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
07.05.2012 N Р-297/0/3-12


ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів обласного бюджету, передбачених на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Дніпропетровській області на 2009 - 2013 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10 червня 2009 року N 551-19/V (зі змінами та доповненнями), для проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей (далі - бюджетні кошти).

2. Головними розпорядниками бюджетних коштів є управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та Головне управління освіти і науки облдержадміністрації (далі - замовники).

3. Бюджетні кошти спрямовуються для проведення літнього оздоровлення та відпочинку:

по управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації - дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей, рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, дітей з багатодітних сімей, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей - лідерів дитячих громадських організацій;

по Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих дітей, (далі - діти пільгових категорій) у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

У першочерговому порядку оздоровленням забезпечуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

4. За рахунок бюджетних коштів здійснюється придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій, які надаються безоплатно.

5. Підставою для розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є інформація структурних підрозділів у справах сім'ї та молоді виконавчих комітетів міських рад та райдержадміністрацій і закладів освіти, що фінансуються з обласного бюджету, про дітей пільгових категорій, що потребують оздоровлення та відпочинку у відповідних закладах.

6. Замовники здійснюють розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пропорційно кількості дітей пільгових категорій, виходячи з того, що дитина має право на забезпечення путівкою до такого закладу за рахунок бюджетних коштів один раз на рік.

7. Замовники своїми розпорядчими документами затверджують списки дітей, що направляються на оздоровлення та відпочинок, і розміщують їх на офіційних веб-сайтах.

8. Для проведення кожної зміни літнього оздоровлення та відпочинку дітей замовники видають відповідний наказ.

До наказу додається кошторис витрат з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

10. Операції з бюджетними коштами здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30 вересня 2011 року N 1223 (Порядок N 1223).

Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою України.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому чинним законодавством порядку.

Замовники зобов'язані забезпечити контроль за організацією і проведенням оздоровлення та відпочинку дітей області відповідно до затверджених списків, а також за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, спрямованих на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

12. Замовники складають і подають фінансову звітність про використання бюджетних коштів у встановленому чинним законодавством України порядку.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Виконуючий обов'язки начальника
Головного управління освіти і науки
облдержадміністрації

О. І. Демчик

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали