КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 травня 2012 р. N 481

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2012 р. N 481


ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою "Розробка схем та проектних рішень масового застосування, дослідження, наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері будівництва та розвитку житлово-комунального господарства, наукові розробки із нормування стандартизації у сфері будівництва та житлової політики, дослідження, збереження та вивчення видів флори у спеціально створених умовах" за напрямом "Розробка схем та проектних рішень масового застосування" (далі - бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон.

2. Бюджетні кошти спрямовуються на погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2011 році за бюджетною програмою 2751100 "Розробка схем та проектних рішень масового застосування" за виконані роботи з розроблення схем та проектних рішень масового застосування.

3. Бюджетні кошти використовуються в межах відповідних бюджетних призначень з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулого року, узятих на облік в органах Казначейства, за напрямом "Розробка схем та проектних рішень масового застосування".

4. Головний розпорядник забезпечує погашення кредиторської заборгованості перед суб'єктами господарювання за виконані роботи.

5. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали