Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.07.2019 р. N Р-407/0/3-19

Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради від 07 грудня 2018 року N 397-15/VII "Про обласний бюджет на 2019 рік" (зі змінами), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року N 148-р "Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 148-р) (зі змінами), з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами):

1. Затвердити Порядок використання у 2019 році коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами), у частині заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення (додається).

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Юрченка В. О.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки голови
облдержадміністрації

Д. І. Батура

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник Східного
офісу Держаудитслужби

О. В. Васильєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
19 липня 2019 року N Р-407/0/3-19

ПОРЯДОК
використання у 2019 році коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами), у частині заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами) (далі - Програма), видатки на яку у 2019 році затверджені як субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (далі - Субвенція) та спрямовуються на виконання заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення.

2. Рішенням Дніпропетровської обласної ради від 07 грудня 2018 року N 397-15/VII "Про обласний бюджет на 2019 рік" (зі змінами) головним розпорядником коштів за Субвенцією визначено управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації (далі - головний розпорядник коштів).

3. Субвенція надається Дніпропетровському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (далі - розпорядник коштів нижчого рівня) на виконання підпункту 5.1 пункту 5 Переліку завдань і заходів Програми: для підготовки, проведення навчань, зборів, роздільних, спільних штабних тренувань штабів зони і районів територіальної оборони області та забезпечення заходів з підготовки підрозділів територіальної оборони області, у тому числі їх матеріально-технічного забезпечення, а саме на виконання заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення.

4. Головне управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області на підставі платіжних доручень головного розпорядника коштів перераховує кошти Субвенції на рахунки розпорядника коштів нижчого рівня, який є відповідальним за виконання заходів Програми.

5. Головний розпорядник коштів та розпорядник коштів нижчого рівня надають до Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області документи згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (зі змінами), наказів Міністерства фінансів України: від 28 січня 2002 року N 57 "Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за N 86/6374 (зі змінами), від 23 серпня 2012 року N 938 "Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів" (Порядок N 938), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 12 вересня 2012 року за N 1569/21881 (зі змінами).

6. Використання коштів Субвенції головним розпорядником коштів та розпорядником коштів нижчого рівня здійснюється відповідно до положень Бюджетного кодексу України. Закупівля товарів та послуг за рахунок Субвенції проводиться згідно з вимогами чинного законодавства України.

7. Розпорядник коштів нижчого рівня забезпечує цільове використання коштів та щокварталу, до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, надає до головного розпорядника коштів звіт про використання Субвенції згідно з додатком.

8. Головний розпорядник коштів у межах повноважень тримає на постійному контролі цільове та ефективне використання коштів Субвенції, інформує координаторів програми та постійну комісію обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності з питань цільового та ефективного використання коштів Субвенції на реалізацію заходів Програми щокварталу, до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

9. Використання коштів Субвенції на інші цілі, які не відповідають цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 

Виконуюча обов'язки начальника
управління взаємодії з
правоохоронними органами
та оборонної роботи
облдержадміністрації

Т. В. Романовська

 

Додаток 1
до Порядку використання у 2019 році коштів на виконання завдань і заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами), у частині заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення

ЗВІТ
про використання у 2019 році коштів на виконання завдань та заходів регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року N 30-3/VII (зі змінами), у частині заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення

по ________
(назва установи, організації)
станом на 2019 року

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Наказ N 793)

Захід Програми

Фінансування регіональної програми за рахунок обласного бюджету, тис. грн

Затверджено рішенням обласної ради

Фактично профінансовано

Фактично освоєно

Основні результати виконання програми
(за КЕКВ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник установи

___________
(підпис)

______
(ініціали, прізвище)

Головний бухгалтер установи


(підпис)

______
(ініціали, прізвище)

 

Виконуюча обов'язки
начальника управління
взаємодії з правоохоронними
органами та оборонної роботи
облдержадміністрації

Т. В. Романовська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали