КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 2017 р. N 255

Київ

Про затвердження Порядку встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 квітня 2017 р. N 255

ПОРЯДОК
встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту

1. Цей Порядок визначає механізм встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту за підготовку спортсменів національних збірних команд України до участі у міжнародних спортивних змаганнях (далі - надбавка).

2. Надбавка встановлюється головним, старшим тренерам штатної команди національних збірних команд України (далі - тренери) у розмірі до 100 відсотків посадового окладу.

3. Списки тренерів із зазначенням розміру надбавки формуються відповідним структурним підрозділом Мінмолодьспорту з урахуванням пропозицій національних спортивних федерацій з олімпійських видів спорту та затверджуються Мінмолодьспортом.

4. Розмір надбавки встановлюється за особистий внесок тренера у забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд України та їх результативні показники на останніх Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи серед дорослих та/або наступної молодшої вікової групи після дорослих з урахуванням пріоритетності виду спорту відповідно до Положення про критерії пріоритетності олімпійських видів спорту в Україні, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 червня 2016 р. N 2392.

5. Надбавка виплачується з дня затвердження відповідного наказу протягом строку дії контракту з тренером.

6. У разі зміни результативних показників, передбачених у пункті 4 цього Порядку, розмір надбавки може бути змінений у порядку, визначеному для встановлення надбавки.

7. Нарахування та виплата надбавки здійснюються щомісяця за фактично відпрацьований час у межах коштів, передбачених на оплату праці.

8. Тренерам, у яких право на встановлення або підвищення розміру надбавки виникло протягом календарного місяця, така надбавка виплачується з початку наступного місяця.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали