НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2983

Про затвердження Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті

На виконання вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою КМ України N 731 від 28.12.92, а також Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України N 34/5 від 12.04.2005, керуючись статтею 17 та частиною 1 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Затвердити Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради від 06.04.2011 N 734 "Про затвердження Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті".

3. Відділу зв'язків із ЗМІ та громадськими організаціями оприлюднити це рішення на офіційному сайті Національної ради.

4. Поінформувати Міністерство юстиції України про вжиті Національною радою заходи.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови Національної ради

Л. Мудрак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
28.12.2011 N 2983

Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті (далі - Правила) розроблено на виконання статті 106 Конституції України, статей 4, 7 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статей 13, 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

1.2. Ці Правила визначають єдиний порядок ведення мовлення телерадіоорганізаціями на всій території України у разі видання Указу Президента України про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам'яті.

II. ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ МОВЛЕННЯ

2.1. У разі видання Указу Президента України про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам'яті телерадіоорганізації мають внести такі зміни до теле- та радіопередач та сітки мовлення на день, що оголошений днем трауру (скорботи, жалоби) та днем пам'яті:

2.1.1. Забезпечити оформлення ефіру теле- і радіоканалів без розміщення міжпрограмних заставок мажорного звучання або з використанням відбивок, джинглів чи інших міжпрограмних заставок мінорного звучання.

2.1.2. Припинити трансляцію комедійних фільмів, розважальних та музично-розважальних передач, концертно-видовищних заходів, теле- і радіовікторин, передач на замовлення та музичних творів мажорного звучання.

2.1.3. Утриматись від трансляції рекламних роликів, анонсів, що містять елементи шоу, розваг та еротики.

 

Заступник начальника контрольно-аналітичного управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали