ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 29.02.2012 р. N 35

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, оренду, надання земельних ділянок за технічною документацією юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення змін в рішення сесії міської ради

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету та постійних комісій міської ради, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Внести зміну в графу 4 п. 9 додатка 3 до рішення 38-ої сесії міської ради від 08.09.2010 р. N 43, замінивши слова: "Категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" на слова: "Категорія земель - землі житлової та громадської забудови" відповідно до поданого клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Транс-Груп ЛТД".

2. Внести зміну в графу 2 п. 3 додатка 2 до рішення 26-ої сесії міської ради від 27.05.2009 р. N 24, замінивши слова: "Хмельницька обласна організація Комуністичної партії України, вул. Гагаріна, 4/1, ідент. код …" на слова: "Комуністична партія України" відповідно до поданого клопотання Хмельницького обласного комітету Комуністичної партії України.

3. Внести зміни до п. 7 додатка рішення 9 сесії міської ради від 10.09.2011 р. N 56, замінивши цифри "0,20" на цифри "0,1730, відповідно до поданого клопотання Управління Хмельницької Єпархії Української Православної Церкви.

4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати її в постійне користування юридичній особі згідно з додатком 1.

5. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки в оренду юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності, громадянам згідно з додатком 2.

6. Надати в оренду земельні ділянки за технічною документацією юридичним особам, громадянам згідно з додатком 3.

7. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

8. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

9. Суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам укласти договори оренди земельних ділянок у чотирьохмісячний термін.

10. Землекористувачам сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

11. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали