ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 32

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування, в оренду, надання земельних ділянок за технічною документацією, поновлення договорів оренди шляхом укладання додаткових угод юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення зміни в рішення сесії міської ради

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету та постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, законами України "Про місцеве самоврядування в Україні " та "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Внести зміни в графу 5 п. 1 додатка до рішення 40-ої сесії міської ради від 03.11.2010 р. N 47, замінивши слова: "Категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" на слова: "Категорія земель - землі житлової та громадської забудови" відповідно до поданих клопотань публічного акціонерного товариства "Кредобанк", товариства з обмеженою відповідальністю "Тритон ЛТД" та довідки департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 14.03.2012 р. N 424/03-01-15.

2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати їх в постійне користування юридичним особам згідно з додатком 1 (додається до оригіналу).

3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки в оренду юридичним особам, громадянам згідно з додатком 2.

4. Надати в оренду земельні ділянки за технічною документацією юридичній особі, суб'єктам підприємницької діяльності згідно з додатком 3.

5. Поновити договори оренди земельних ділянок юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності шляхом укладання додаткових угод на тих самих умовах, крім розміру орендної плати, яка змінюється на підставі рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 р. N 20, шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. N 28 (Рішення N 28), тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 р. N 46 (Рішення N 46), нормативної грошової оцінки та строків дії договорів згідно з додатком 4.

6. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

7. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

8. Суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам укласти договори оренди земельних ділянок у чотирьохмісячний термін.

9. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи здійснювати розрахунок орендної плати у відповідності до вимог рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 р. N 20, тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 р. N 46 (Рішення N 46), шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. N 28 (Рішення N 28).

10. Землекористувачам сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

11. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали