ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 2331

Київ

Про затвердження проекту "Будівництво єдиного центру обліку пасажироперевезень в пасажирському транспорті міста Києва (автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному громадському транспорті АСОП та ОП)"

Відповідно до пункту 10 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою забезпечення обліку пасажироперевезень в пасажирському транспорті міста Києва, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Затвердити проект "Будівництво єдиного центру обліку пасажироперевезень в пасажирському транспорті міста Києва (автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному громадському транспорті АСОП та ОП)", рекомендований до затвердження Державним підприємством "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" згідно з експертним звітом щодо кошторисної частини проектної документації (позитивний) від 09.11.2011 N 00-1232-11/ІЗ з такими основними техніко-економічними показниками:

Показники

Од. виміру

Кількість

Центральний комунікаційний пункт управління і розрахунків

шт.

1

Телекомунікаційний пункт

шт.

1

Кількість рухомого складу, задіяного в системі

шт.

1600

Телекомунікаційні мережі, що проектуються:

км

214,9

- Кабельні лінії по опорах

км

190,3

- Кабельні лінії в телефонній каналізації

км

24,6

Тривалість будівництва

міс.

14,5

Загальна кошторисна вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком в поточних цінах станом на 05.11.2011 р.

тис. грн.

199916,527

в тому числі:

 

 

- будівельно-монтажні роботи

тис. грн.

22987,575

- устаткування

тис. грн.

139792,040

- інші витрати

тис. грн.

37136,912

2. Використання коштів на покриття ризику (з ПДВ), що передбачені зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, здійснюється замовником будівництва на підставі обґрунтованих документів та результатів їх детальної перевірки у встановленому порядку.

3. При укладенні замовником договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали