Додаткова копія: Про затвердження проекту дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (варіант мілкого закладення на Подолі)

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2012 р. N 134

Київ

Про затвердження проекту дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (варіант мілкого закладення на Подолі)

Відповідно до пункту 10 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", в межах функцій місцевого органу виконавчої влади та з метою суттєвого покращення транспортного обслуговування мешканців та гостей міста Києва:

1. Затвердити проект дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (варіант мілкого закладення на Подолі) згідно з техніко-економічними показниками позитивного висновку комплексної державної експертизи Київської міської філії ДП "Укрдержбудекспертиза" від 31.01.2011 N 11-00407-10:

Показники

Од. виміру

Кількість

Будівельна довжина в одноколійному обчисленні

км

10,90

Експлуатаційна довжина

км

7,03

Кількість станцій

станція

6

в тому числі пересадочних

станція

2

Кількість вагонів у поїзді

вагон

6

Експлуатаційна швидкість

км/год.

40

Пропускна спроможність дільниці

пар поїздів/год.

40

Провізна спроможність дільниці

тис. пас./год.

40,80

Розрахунковий пасажирооборот станцій

тис. пас/добу

300,50

Кількість робочих місць на дільниці

од.

570

Кошторисна вартість у цінах 2010 року (з урахуванням ПДВ)

тис. грн.

6902949,335*

у тому числі:

 

 

- БМР (без ПДВ)

тис. грн.

4345046,455

- Пусконалагоджувальні роботи (з ПДВ)

тис. грн.

43819,627


Примітка.

* - без врахування коштів на придбання житла в сумі 70000,0 тис. грн. з ПДВ.

2. Використання коштів на покриття ризику (з ПДВ) та коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами (з ПДВ), що передбачені зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, здійснюється замовником будівництва на підставі обґрунтовуючих документів та результатів їх детальної перевірки в установленому порядку.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.05.2008 N 696 "Про затвердження проекту дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали