МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 травня 2012 року N 252

Про затвердження Проекту організації території національного природного парку "Прип'ять-Стохід", охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об'єктів

На виконання статті 21 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" наказую:

1. Затвердити Проект організації території національного природного парку "Прип'ять-Стохід", охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об'єктів (далі - Проект організації території), що додається.

2. Національному природному парку "Прип'ять-Стохід" (Сащуку О. І.) забезпечити виконання природоохоронних заходів, наукової, рекреаційної, господарської та іншої діяльності, що передбачені Проектом організації території.

3. Державній екологічній інспекції у Волинській області (Гетьманчуку А. І.) забезпечити державний контроль (нагляд) за додержанням вимог природоохоронного законодавства при здійсненні природоохоронних заходів, що передбачені у Проекті організації території.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І. Л.

 

Міністр

Е. А. Ставицький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали